Pod koniec września pisaliśmy o tym, że Samsung Galaxy A7 pojawił się w dokumentach dotyczących importu na stronie Zauba, co tylko potwierdziło istnienie tego smartfonu. Kilka dni później informowaliśmy Was także o częściowej specyfikacji jaka wyciekła, również dzięki stronie Zauba, za sprawą ich dokumentów. Dzisiaj mamy natomiast dla Was informację o rozdzielczości i procesorze w Samsungu Galaxy A7, które się zresztą potwierdzają.

Na stronie firmy Samsung w profilu User Agent możemy zobaczyć częściową specyfikację Galaxy A7. Specyfikacja potwierdza się z tą, która wyciekła za sprawą dokumentów Zauba, które poświęcone są importowi i eksportowi. Urządzenie to jest oznaczone jako SM-A700FD. Literka „D” w numerze modelu oznacza, że jest to wersja Dual SIM i jest prawdopodobne, że jest to wersja, która zostanie uruchomiona w Chinach, kraju, gdzie nawet bardzo wysokiej klasy telefony, takie jak chociażby Galaxy Note 4, są uruchamiane w wersji z dwoma slotami na kartę SIM.

Na samym początku pojawiły się także plotki, jakoby Galaxy A7 miałby tylko dwa sloty na kartę SIM, więc całkiem możliwe, że inne rynki również dostaną wersję Dual SIM. Na razie nie wiemy czy smartfon trafi do Polski, a tym bardziej czy wersja z Dual SIM. Jednak mając na uwadze to, że Samsung warianty smartfonów z Dual SIM bardziej wprowadza na rynki Azjatyckie to na to bym nie liczył. Jeśli będą dwie wersję to bardziej prawdopodobne jest to, że do Polski przywędruje ta z jednym slotem na kartę SIM.

Dalsze informację potwierdzają też zastosowanie w Galaxy A7 rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli. Profil User Agent zdradza także 64-bitowy procesor używający architekturę ARMv8-A, podobną jak ta w Galaxy A3 i najprawdopodobniej w Galaxy A5 (zdjęcie powyżej). Oczekuję się, że wszystkie trzy smartfony zostaną zaprezentowane już w listopadzie w raz z Androidem 4.4.4 KitKat. Niestety 64-bitowy procesor nie będzie w pełni wykorzystany i możemy mieć tylko nadzieję, że Samsung szybko zaktualizuje smartfony z serii A do Androida Lollipop 5.0, który wspiera właśnie 64-bitowe SoC.

Samsung Galaxy A7 - Profil User Agent
Samsung Galaxy A7 – Profil User Agent / fot. SamsungMobile

 

źródło: SamsungMobile przez SamMobile

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj