To co wszyscy najbardziej lubimy to promocje i konkursy. O ile w tych drugich nie zawsze mamy szczęście wygrać bo są lepsi i szybsi, to w przypadku zniżek wszyscy mamy równe szanse. Zdarza się czasami tak, że nie załapiemy się na urządzenie w obniżonej cenie nie z naszych przyczyn i to miało właśnie miejsce w przypadku promocji na tablety Samsung Galaxy Tab S. Okazuje się, że finał całej akcji ma miejsce dopiero teraz, ale trzeba przyznać, że Samsung zachował się właściwie.

Cała akcja miała miejsce jeszcze w sierpniu i pisaliśmy o niej dokładnie tutaj. Tablet za połowę ceny to nie lada gratka i doszło do tego, że liczba zamówionych sztuk przerosła zaopatrzenie sklepów i prawdopodobnie samego Samsunga. Najszybciej z opresji wybrnął Sferis, który zrealizował wszystkie zamówienia z drobnym opóźnieniem w promocyjnej cenie. Okazuje się, że użytkownicy, którzy zamówili tablet w promocyjnej cenie w innych sklepach, w tym tygodniu otrzymali listy od sklepów oraz od samego koreańskiego producenta z przeprosinami za zaistniałą sytuację. To jednak nie koniec, bo w ramach zadośćuczynienia użytkownicy mogą kupić zamówiony wcześniej tablet w promocyjnej cenie oraz otrzymają bon o wartości 100 złotych na akcesoria Samsung lub nowe urządzenie koreańskiego producenta.

Okazuje się, że jedynym minusem całego zamieszania jest otrzymanie urządzenia 3 miesiące później. Dodatkowo oferta z przeprosinami jest ważna 14 dni, więc nie należy długo się zastanawiać. A czy Wam udało się otrzymać swój tablet zamówiony w trakcie promocji w sierpniu? Czy może korzystacie teraz z tego dodatku? Koniecznie dajcie znać w komentarzach, co o tym myślicie.