Samsung Galaxy Alpha jest już na rynku od dobrych kilku tygodni i cieszy się sporym zainteresowaniem. Świetny design, zadowalająca specyfikacja, smukłość (6,7 mm) i waga (115 g) urządzenia z pewnością przyczyniła się do takiego stanu rzeczy. Jest to też pierwszy smartfon w portfolio Koreańczyków, w którym użyto metal i jeden z pierwszych, który naprawdę może się podobać, nawet tym, którzy nie przepadają za Samsungiem. Muszę przyznać, że na mnie też smartfon zrobił ogromne wrażenie, kiedy pierwszy raz wziąłem go do ręki. Przy tym modelu (i nie tylko) widać, ile Samsung włożył roboty, aby zadowolić swoich klientów. Swego czasu pisaliśmy między innymi o złotej wersji tego pięknego urządzenia jakim jest niewątpliwie Alpha, a dziś dotarła do nas wiadomość o skórzanej wersji Galaxy Alpha, która niestety nie jest dla wszystkich.

Francuski oddział Samsunga, na swojej stronie internetowej, opublikował zdjęcia, przedstawiające skórzaną wersję Galaxy Alpha Limited Edition. Smartfon ze skórzaną obudową jest dostępny jak na razie tylko we Francji. Jak widzimy ze zdjęć, tylna obudowa została wykonana ze skóry. Projektantami tego pomysłu jest  Free Lance i Jean-Baptiste Rautureau, którzy mieli na celu stworzenie takiej wersji Galaxy Alpha dla obu płci. Wynikiem jest powstanie czterech różnych, skórzanych „plecków” dla Galaxy Alpha. Dla mężczyzn przeznaczona jest wersja brązowa i ciemnoszara, a dla pań wersja czerwona i jasnoniebieska. Niestety nie wiadomo jaki jest to typ skóry, ale wiadomo jest ile urządzenie kosztuje. Samsung Galaxy Alpha Limited Edition ze skórzaną obudową wyceniony został na 649 euro. Standardowa wersja kosztuje 569 euro. Mowa tutaj o cenach za naszą zachodnią granicą, czyli we Francji. Na koniec warto dodać, że z tej wersji będzie się cieszyć pierwszych sto osób, ponieważ właśnie tyle sztuk zostało przygotowanych na sprzedaż. Każda wersja posiada również certyfikat autentyczności.

Więcej na temat samego smartfona przeczytacie z naszych wcześniejszych wpisów klikając tutaj. Podoba Wam się Alpha w takiej wersji?

źródło: Samsung przez SammyHub

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj