Premiera tabletofonu Huawei Honor 6 Plus miała miejsce w połowie grudnia ubiegłego roku. Następca smartfonu Honor 6 może pochwalić się bardzo dobrą specyfikacją i atrakcyjnym wyglądem. Nie mogło być inaczej, jeśli jest to flagowiec na ten rok. Ale samym wyglądem i specyfikacją – jeśli chodzi o porównywanie urządzeń z tej samej serii – w dzisiejszych czasach jest trudniej zachęcić klienta do zakupu, a jeszcze trudniej takiego, który nabył poprzedniego flagowca. Na dłuższą metę staje się to po prostu nudne. Dlatego producenci dwoją się i troją, aby właśnie zachęcić przyszłych użytkowników do swoich rozwiązań poprzez różnego rodzaju rozwiązania. W tym celu Huawei postanowił postawić na innowacyjne rozwiązania odnośnie podwójnego aparatu. Więcej na temat samego aparatu jak i urządzenia przeczytacie w naszym osobnym tekście klikając tutaj. W tym wpisie chcielibyśmy poinformować Was o dostępności Huawei Honor 6 Plus i jego cenie.

Do tej pory Huawei Honor 6 Plus – jeden z najbardziej zaawansowanych smartfonów tej firmy – mogli kupić tylko i wyłącznie Chińczycy. Taki fakt z pewnością wielu zasmucił, w tym i mnie. Ale jak donoszą zachodnie media, Honor 6 Plus jest teraz dostępny także dla klientów z niemal całego świata. Tabletofon pojawił się w ofercie sprzedawcy Oppo Mart w cenie 399 dolarów (ok. 1399 złotych) za wersję z 16 GB pamięci wbudowanej i z LTE. Na tą chwilę smartfon można zakupić tylko w wersji białej i chyba dobrze, bo jest ona niezwykle ładna.

Warto dodać, że Honor 6 Plus w Chinach kosztuje 1350 złotych, więc cena jest bardzo zbliżona i bardzo atrakcyjna mając na uwadze specyfikację. Wygląd również jest bardzo zachęcający, ale producent w tej serii zdążył nas już do tego przyzwyczaić. Co sądzicie o tej ofercie? Ktoś z Was zamierza kupić Huawei Honor 6 Plus? Jeśli tak to dajcie znać. No i czekamy wtedy na Wasze pierwsze wrażenia.

Huawei Honor 6 Plus - sprzedaż
Huawei Honor 6 Plus – sprzedaż / fot. oppomart.com

 

źródło: oppomart.com