Pomimo tego, że Las Vegas od Warszawy dzieli jakieś 9 tysięcy kilometrów, trzeba lecieć kilkanaście godzin samolotem i w dodatku nie bezpośrednio a z przesiadkami, to na CES 2015 nie zabrakło polskiego akcentu. Jak to się mówi, dla chcącego nic trudnego, dlatego też na jednej z hal wystawowych można spotkać polską firmę myPhone, która amerykańskich maniaków technologii przyciągała nowymi smartfonami z rodziny Infinity. Swoją drogą, naprawdę ciekawe to urządzenia.

 Widać, że Polacy też mają swoje pięć minut na targach CES 2015. Wrocławski producent urządzeń mobilnych pokazał w Las Vegas nową linię swoich smartfonów, która występuje pod nazwą Infinity. Bez wątpienia to ważna chwila dla firmy myPhone, bo nowe urządzenia są zupełnie inne od tych, które do tej pory miał w swojej ofercie. Moża powiedziec, ze stanowią nową jakość, mają nowoczesny wygląd i niezłą specyfikację, więc mogą śmiało powalczyć z innymi o kawałek smartfonowego tortu.

Z informacji jakie przekazuje serwis mgsm.pl wynika, że smartfony będą dostępne w trzech wariantach, które będą do siebie zbliżone specyfikacją, a różnice zobaczymy w wielkości ekranu i obecności modułu LTE. Ekran w smartfonach będzie miec przekątną od 4,7 do 5 cali, ale nie podano ich jego rozdzielczości. Infinity są wyposażone w cztero- lub ośmiordzeniowe procesory firmy MediaTek, zaawansowane układy audio i dwa aparaty. Ten z przodu będzie miał 2 megapiksele i szeroki kąt, a ten główny na tylnej ściance obudowy pochwali się 8-megapikselową matrycą BSI od Sony. Ilość pamięci RAM czy pojemność baterii nie jest jeszcze znana.

myPhone Infinity / fot. mgsm.pl
myPhone Infinity / fot. mgsm.pl

 

Smartfony myPhone Infinity będą należały do tych smuklejszych, a obudowa zarówno z przodu (chroniąc tym samym wyświetlacz) jak i z tyłu będą posiadały szkło Gorilla Glass 3. Jak widać na zamieszczonych zdjęciach, smartfony pojawią się w dwóch kolorach – białym i czarnym, a w polskich sklepach mają zagościć pod koniec lutego.

źródło: mgsm.pl 

19 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj