Trzeba przyznać, że ten tydzień dla użytkowników smartfonów z serii Note od Samsunga w Polsce jest bardzo ciekawy. Środowa aktualizacja do Androida 5.0 Lollipop dla Samsunga Galaxy Note 4 i dzisiejsza dla Galaxy Note 3 oraz potwierdzenie, że Galaxy Note II także zostanie zaktualizowany do tej wersji Androida są tego dobrym przykładem. Ale to nie wszystkie dobre wieści w tym tygodniu. Właśnie dotarły do nas informacje o prawdopodobnej premierze Samsunga Galaxy S6 w Polsce, która ma mieć miejsce już w marcu. Tym razem informacje te pochodzą z polskich źródeł.

Dzień bez informacji o Samsungu Galaxy S6 dniem straconym? Wygląda na to, że tak. Z najświeższych informacji dowiadujemy się o prawdopodobnej polskiej premierze tego modelu. Jak donosi serwis Komputer Świat, premiera Samsunga Galaxy S6 w Polsce może odbyć się albo w połowie marca (przypuszcza się, że będzie to 13 lub 20 marca), albo pod koniec miesiąca, czyli 27 marca. Wiadomość ta pochodzi od dwóch różnych źródeł, ale zbliżonych do Samsunga – zaznacza serwis. Jeśli któraś z dat jest tą prawdziwą, to ja osobiście stawiałbym, że jest to ta druga opcja.

Ponadto udało im się także dowiedzieć, że Samsung planuje wypuścić do sprzedaży zestaw, w którym znaleźć ma się bohater tego wpisu, czyli Galaxy S6 oraz smart-zegarek. Niestety na tą chwilę nie wiadomo, czy będzie to któryś ze smartwatchy dostępnych na rynku, czy będzie to zupełnie nowy gadżet, który zobaczymy na konferencji Samsunga w Barcelonie (o ile taki się pojawi).

Co ciekawe, jedno ze źródeł potwierdza, że widziało zagiętą wersję Galaxy S6, czyli Galaxy S6 Edge, ale nie chciało na ten temat zdradzić więcej szczegółów. Czy to wszystko okaże się prawdą, to dowiemy się już za około dwa tygodnie. Przypominamy, że konferencja Samsunga rozpoczyna się 1 marca w Barcelonie.

źródło: KomputerŚwiat

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj