Szczerze? Nie spotkałem się jeszcze z urządzeniem (w tym wypadku smartfonem), które miało by tyle premier, za sobą i przed sobą. Po raz pierwszy tajwański producent pokazał swój flagowy smartfon na targach CES 2015, gdzie spodobał się chyba każdemu, kto miał go w ręce i kto zobaczył go w informacjach serwisów branżowych. Potem na początku marca pojawił się też na barcelońskim MWC i to właśnie tam miałem okazję złapać go pierwszy raz. Ale to nie wszystko, bo dzisiaj Asus ZenFone 2 zalicza swój oficjalny debiut w Europie. 

Premiera Asusa ZenFone 2 w Europie napawa optymizmem z jednego prostego powodu. Skoro debiutuje na Starym Kontynencie, to już bliska droga, by trafił też do sprzedaży w Polsce. Wiemy, że polski oddział Asusa robi wszystko, by debiut na naszym rynku nastąpił jak najszybciej, choć konkretna data nie jest jeszcze znana. Póki co jednak, wszystkie oczy zwrócone są na Paryż, bo właśnie w tym mieście za niespełna godzinę rozpocznie się europejska premiera Asusa ZenFone 2 i wszystkich innych mocno wyczekiwanych urządzeń tajwańskiej myśli technologicznej.

Konferencja pod hasłem „Incredible comes to Paris” odbędzie się już dzisiaj o godzinie 19:30 w zabytkowym teatrze La Trianon. To właśnie tam Asus pokaże swój flagowy smartfon ZenFone 2, ale zapewne nie zabraknie też fotograficznego wynalazku ZenFone Zoom, tabletów, a być może nawet najnowszych komputerów osobistych. Wszystkiego dowiemy się już niebawem, a każdy kto jest zainteresowany premierami Asusa może śledzić je na żywo. Wystarczy o godzinie „zero” odpalić powyższą transmisję.

źródło: Asus