Bezramkowy Oppo R7 prezentuje się świetnie na nowych zdjęciach

0
fot. Weibo

Pierwsze zdjęcia i film niezaprezentowanego jeszcze smartfona bez ramek od firmy Oppo mogliśmy zobaczyć całkiem niedawno, bo pod koniec marca. Mogliśmy zatem zobaczyć jak smartfon będzie się prezentował w rzeczywistości. Dzisiaj mamy dla Was kilka nowych zdjęć, na których znajduje się Oppo R7.

Podobnie jak za pierwszym razem, i tym razem, poza wyglądem nie poznaliśmy nic więcej o specyfikacji. Wiadomo tylko tyle, że smartfon posiadać będzie 5,5-calowy wyświetlacz i będzie to smartfon wysokiej klasy. Nowe zdjęcia tylko potwierdzają, że Oppo R7 rzeczywiście będzie bez bocznych ramek.

Skoro już poruszyłem kwestię niewiadomej specyfikacji, to na dzień dzisiejszy przypuszcza się, że Oppo R7 będzie wyposażony w ośmiordzeniowy procesor MediaTek MT6795 ze wsparciem dla 64-bitowego przetwarzania oraz w aparat w rozdzielczości 20,7 Mpix, prawdopodobnie od Sony. Co ciekawe, mówi się, że urządzenie będzie bardzo smukłe, bo ma mieć tylko 4,85 mm grubości. Można więc zatem wnioskować, że jeśli rzeczywiście będzie aż taki smukły, to bateria zbyt duża nie będzie. Oczywiście są to niepotwierdzone informację i należy je traktować z dużym dystansem.

źródło: Weibo przez PhoneArena