Zapewne oglądaliście już mnóstwo filmów, które pokazują ten pierwszy kontakt z urządzeniem. Czy tego chcecie czy nie tak zwane unboxingi są bardzo popularne w sieci. Można je lubić lub nie, ale nie ulega wątpliwości, że za tym pierwszym z pewnością przemawia pomysł i forma w jaki zostaną zrealizowane. Niektóre są krótkie, a inne długie i szczegółowe, ale takiego rozpakowania smartfonu jakie przygotował Samsung jeszcze nie było.

Poważnie. Zazwyczaj film, który pokazuje pudełko i to co znajduje się w środku wygląda standardowo. Kilka słów o pudełku, honorowe otwieranie, przegląd akcesoriów, które producent zamieścił w środku opakowania i szybka prezentacja urządzenia, niekiedy pokazująca też jego pierwsze uruchomienie. Pewnie to doskonalne znacie, jeśli chociaż raz odwiedziliście YouTube’a w poszukiwaniu informacji o jakimś urządzeniu.

To co zrobił amerykański oddział Samsunga przeszło wszelkie myśli. Takiego unboxingu jeszcze nie było i trzeba przyznać, że został zrealizowany rzeczywiście w holywoodzkim stylu. Zaczyna się dosyć klasycznie, ale poczekajcie trochę, bo potem dopiero się dzieje. Zresztą, co ja będę pisał. Macie półtorej minuty świetnego materiału do obejrzenia, więc przesuńcie trochę wyżej stronę, kliknijcie Play, a potem obowiązkowo napiszcie jak Wam się podoba.

źródło: Samsung (YouTube)