Zamiast Teleexpressu zobaczę premierę LG G4. Wiemy, gdzie obejrzeć livestream z konferencji

0

Już za kilka godzin będzie wszystko wiadomo… oficjalnie. Tak oficjalnie, bo o nowym flagowcu LG wiemy już całkiem sporo za sprawą licznych przecieków. Najlepsze podzespoły z układem Snapdragon 808 i 3 GB pamięci RAM na czele, świetny ekran QHD, aparat czuły na światło bardziej niż Galaxy S6 czy skórzana bądź skóropodobna obudowa. To tylko niektóre smaczki, o których wiemy. Jeśli jesteście zainteresowani premierą LG G4 (a pewnie jesteście) to wiemy, gdzie obejrzeć konferencję na żywo.

Często jest tak, że szukam transmisji na żywo z konferencji danego urządzenia i albo dowiaduje się, że takiego wydarzenia nie ma, albo trafiam na nie na kilka minut przed startem. Na szczęście LG zamierza transmitować premierę swojego flagowego smartfonu na żywo co bardzo mnie cieszy. To, że w sieci jest już masa informacji o LG G4 nie świadczy o tym, że Koreańczycy niczym nas już nie zaskoczą. Wręcz przeciwnie, czego przykładem może być premiera Huawei P8, gdzie tak naprawdę dopiero konferencja dała nam pełny pogląd na świetne funkcje we flagowcu z Chin. Teraz przyszedł czas na LG i następcę modelu G3.

Konferencja rozpocznie się dzisiaj o godzinie 17:00 czasu polskiego, o ile nie będzie żadnych opóźnień. Zatem, jeśli ktoś czeka na nowego flagowca od LG i nie chce, by coś mu umknęło warto zamiast Teleexpressu włączyć livestream z konferencji. Link poniżej.

Włącz livestream z premiery LG G4

źródło: LG