Pewnie wiele osób czekało na tą informację. Tablety Samsunga z linii Galaxy Tab 4, niezależnie czy jest to 10,1-calowa czy 7-calowa wersja cieszą się popularnością, ale głównie wśród osób, które potrzebują niedrogiego, podstawowego tabletu do multimediów. Ci, którzy już posiadają większą wersję tabletu mogą powoli rozglądać się za Lollipopem, po Samsung właśnie rozpoczął proces aktualizacji.

Po tym jak aktualizację do najnowszej wersji systemu od Google otrzymały tablety z linii Galaxy Tab S, teraz przyszedł czas na Galaxy Tab’y 4 z 10,1-calowym ekranem. Jak informują zagraniczne serwisy, Samsung od dzisiaj udostępnia aktualizację, która zmieni wersję systemu w tablecie na Androida 5.0.2 Lollipop. Co ciekawe, tym razem zdarzyło się tak, że aktualizacja jednoczenie trafia na obydwa warianty tabletu, tego z Wi-Fi jak i modemem LTE.

Aktualizacja jest dostępna w trybie OTA, więc sprawdzajcie na bieżąco, czy jest już aktywna w Polsce. Jak tylko dostaniecie Lollipopa, dajcie koniecznie znać. I pamiętajcie, aktualizacja przeznaczona jest dla modeli SM-T530 i SM-T535 pochodzących z oficjalnej dystrybucji.

źródło: YouMobile przez PhoneArena