Pamiętacie mocną akcję z tabletami graficznymi Wacoma, które w listopadzie ubiegłego roku trafiły do Biedronki? Promocja trwała dosłownie chwilę, bo tablety tak jak szybko się pojawiły, tak zniknęły z półek sklepowych. Po kilkunastku godzinach od startu promocji, zakup tabletu był niemal równoznaczny ze znalezieniem świętego Grala. Ku chwale wszystkich, promocja powraca i w dodatku z lepszą wersją One’a.

Tablet One od Wacom’a to gratka dla wszystkich maniaków fotografii, grafików i artystów, którzy używają komputera głównie do tworzenia prac graficznych. A co jest idealnym narzędziem jak nie tablet graficzny z aktywnym, bardziej precyzyjnym, cyfrowym piórem? Wacom to niekwestionowany lider w tego typu tabletach, więc nic dziwnego, że biedronkowa promocja cieszyła się (w listopadzie) i cieszy się sporym zainteresowaniem. Pewnie pierwsi zainteresowani już działają na nowym tablecie One, ale jest jeszcze szansa, by zdobyć swoją sztukę.

Od dzisiaj w ofercie Biedronki ponownie można znaleźć tablet One od firmy Wacom. Tym razem jednak jest to lepszy model oznaczony literą M, co oznacza, że posiada większy aktywny obszar roboczy – 216×135 mm. Tablet jest przeznaczony zarówno dla osób prawo- jak i leworęcznych, posiada uchwyt na pióro, a z komputerem komunikuje się za pomocą interfejsu microUSB. Pióro ma ergonomiczny kształt, do działania nie potrzebuje baterii, a jego końcówka rozpoznaje aż 1024 poziomy nacisku. Precyzja jest więc ogromna.

Wacom One M / fot. Wacom
Wacom One M / fot. Wacom

 

Oferta jest ważna od dzisiaj, czyli 14 maja i trwa do wyczerpania zapasów. Tak przynajmniej brzmi informacja zamieszczona na stronie Biedronki, ale z doświadczenia wiemy, że może się zaraz skończyć, bo poprostu z racji dużego zainteresowania zabraknie towaru. I teraz najlepsze – cena. Tablet One w rozmiarze M od Wacom’a jest do zdobycia za 149 złotych.

To teraz nie pozostaje nic innego jak pakować się w samochód, na rower lub autobus i zasuwać do najbliższej „biedry” po tablet!

źródło: Biedronka