Tego się nie spodziewałem. Oczywiście mówię to trochę z uśmiechem na twarzy, ale właśnie staliśmy się bezrobotni. Portale, blogerzy, vlogerzy i osoby które mają pojęcie o branży mobilnej pomagały od zawsze ludziom wybierać urządzenia. Według preferencji dobieraliśmy sprzęt z konkretnego przedziału cenowego czy producenta. Cóż, czas na Google i jego sposób podpowiedzi. Sprawdźcie sami!

Dobrze, dobrze już Was nie przeciągam tu macie link! Warto natomiast wspomnieć, że pytania są całkiem sensowne. Skupiają się na najważniejszych dziedzinach czyli robieniu zdjęć, przeglądaniu sieci, słuchaniu muzyki, graniu w gry czy używaniu smartfona do pracy. Nie będę zdradzał całego procesu odpowiedzi, ale dajcie koniecznie znać co Wam wyszło w komentarzach i czy pokrywa się to z Waszym gustem lub telefonem, który obecnie posiadacie. U mnie jest blisko, bardzo blisko.

fot. Google
fot. Google

 

Cóż, jedna z propozycji jest bardzo blisko. W chwili obecnej testuje LG G4 i faktycznie telefon ten bardzo przypadł mi do gustu. Przyznam jednak, że moje odpowiedzi były tak ukierunkowane, że gdyby ktoś mnie podał mi takie wymagania doradziłbym mu Samsunga Galaxy Note 4. Najwidoczniej Google wie lepiej 🙂

fot. Google
fot. Google

 

fot. Google
fot. Google