Wczoraj w sieci pojawiło się wideo, przedstawiające rzekomo wygląd nadchodzącej, nowej generacji smartfonu od Motoroli. Co ciekawe, wideo było nawet w dobrej jakości, przez co mogliśmy zobaczyć dokładny wygląd Moto G 2015. Dzisiaj z kolei do Internetu trafiły zdjęcia, które przedstawiają w pełnej krasie trzecią generację Moto G.

Na jakieś szczególnie duże zmiany z kolejną odsłoną nowej „motki” nie ma co liczyć. Potwierdzają to zresztą zdjęcia, które możecie podziwiać poniżej. Drobne zmiany widać z tyłu urządzenia, gdzie mamy szary pionowy pasek oraz podwójną lampę doświetlającą. Ciekawym posunięciem firmy Motoroli jest pozbycie się loga z tyłu i przeniesienie go na przedni panel.

Co do samej specyfikacji, to z ostatnich informacji wynika, że ma ona zawierać 5-calowy wyświetlacz w rozdzielczości HD, czterordzeniowy procesor Snapdragon 410 o taktowaniu 1,4 GHz, który wspiera 64-bitowe przetwarzanie, parę przednich głośników, przednią kamerkę w rozdzielczości 5 Mpix oraz aparat główny w rozdzielczości 13 Mpix ze wspomnianą podwójną diodą LED.

To na razie tyle co wiadomo o Motoroli Moto G 2015. Przypuszcza się, że premiera odbędzie się tego lata. Przypominam, że są to niepotwierdzone informacje, a na bardziej szczegółowe dane musimy poczekać do oficjalnej premiery. Nie mniej jednak już teraz znamy design i każdy może wyrobić sobie opinie na jego temat. Fajnie byłoby się nią podzielić z innymi w komentarzu.

Motorola Moto G 2015
Motorola Moto G 2015 / fot. Neo Lee (Google+)

 

na zdjęciu głównym Motorola Moto G 2014
źródło: Neo Lee (Google+) przez PhoneArena