Takie newsy trzeba pisać niezwykle szybko, bo często bywa tak, że jak jest dobra oferta, to skończy się zanim opublikuje się o niej informację. Mam jednak nadzieję, że tym razem się uda, bo oferta jest zacna. Pamiętacie taki gadżet jak SteelSeries Free? Teraz jest w Gorącym Strzale i można go dostać za 59 złotych. 

W żadnym stopniu nie jest to reklama, ale często zaglądam do X-KOM’u żeby sprawdzić co jest w Skrzyni czy Gorącym Strzale. W ostatnim czasie jednak nie wiele się tam działo i myślałem, że trochę im się te pomysły wypaliły. Ale dzisiejszą promocją w Gorącym Strzale po prostu pozamiatali.

Za 59 złotych można zgarnąć świetny mobilny kontroler SteelSeries Free, który działa nie tylko z platformami Android i iOS, ale z powodzeniem podłączymy go też do komputera z Windows 7 lub nowszym. Ma niewielkie rozmiary, dwa przyciski analogowe, wibracje i wbudowaną baterię, która powinna starczyć na 10 godzin nieprzerwanego grania. W zestawie jest jeszcze materiałowe etui i przewód USB.

SteelSeries Free / fot. SteelSeries
SteelSeries Free / fot. SteelSeries

 

Pamiętam jeszcze jak wchodził ten gamepad na rynek. Wtedy cena przekraczająca nawet 300 złotych była dla mnie nieporozumieniem, ale teraz to gratka dla każdego fana mobilnego grania. Co więcej, oprócz gamepada dostajemy jeszcze niewielki powerbank 2600 mAh i etui na 10-calowy tablet od firmy Shiru. Dodatki te jednak nikną w cieniu SteelSeries Free. Za tą cenę grzech nie kliknąć w przycisk „Kup Teraz”. Ja się skusiłem.

SteelSeries Free / fot. X-KOM
SteelSeries Free / fot. X-KOM

 

Gorący Strzał trwa od dzisiaj (22:00) do jutra (29.06) do godziny 10:00 lub do wyczerpania zapasów. Każdy jednak powinien się załapać, bo w chwili pisania tego newsa pozostało jeszcze prawie 2800 sztuk.

źródło: X-KOM