Do premiery OnePlus 2 pozostało dokładnie trzy tygodnie. My ze strony producenta dostajemy co jakiś czas jedną informację dotyczącą właśnie drugiej generacji One’a. W pierwszej kolejności poznaliśmy oficjalną nazwę – OnePlus 2 – którą będziemy się posługiwać mówiąc o tym smartfonie. Potem dowiedzieliśmy się, że kolejna generacja One’a będzie zasilać procesor od firmy Qualcomm – Snapdragon 810. Teraz przyszła pora na kolejną informację, a dotyczy ona ceny.

Jak pewnie wiecie, premiera OnePlus 2 zaplanowana jest na 27 lipca i wtedy dowiemy się o nim wszystkiego. Mimo to, chińska firma za pośrednictwem portalu społecznościowego Twitter zdecydowała się już teraz ujawnić cenę. Ma ona wynieść nie więcej niż 450 dolarów (około 1710 zł), czyli będzie większa niż w przypadku OnePlus One (cena zaczynała się od 299 dolarów), ale mniejsza od obecnych i pewnie przyszłych flagowców. Wiemy też, że smartfon ma mieć jeszcze lepsze podzespoły niż obecna generacja, więc kwota i tak będzie bardzo atrakcyjna.

 

Z najświeższych informacji wywnioskować można, że OnePlus 2 będzie miał metalową obudowę, wyświetlacz o przekątnej 5,5-cala lub nawet 5,7-cala, 3 lub 4 GB RAM, czytnik linii papilarnych oraz podwójny aparat z tyłu. Nie jest to jeszcze nic pewnego. Z potwierdzonych danych wiemy, że smartfon zasilać będzie 8-rdzeniowa jednostka Snapdragon 810.

Przypominam, że do sieci trafiły ostatnio zdjęcia rzekomo przedstawiające nadchodzącego OnePlus 2, ale nie ma co do nich pewności. Fotografie urządzenia możecie zobaczyć tutaj.

źródło: OnePlus (Twitter)