Dzień bez informacji na temat OnePlus 2 dniem straconym? Wygląda na to, że tak. Wczoraj informowaliśmy Was, że została ujawniona oficjalna cena za ten smartfon, która ma nie przekroczyć 450 dolarów. Dzisiaj natomiast poznaliśmy ilość pamięci RAM i jej typ.

Wiemy już, że OnePlus 2 będzie miał 8-rdzeniowy procesor Snapdragon 810, port USB typu C oraz, że będzie kosztować 450 dolarów (pewnie 449,99 dolarów).  Za pośrednictwem Facebooka, firma OnePlus przekazała nam dzisiaj kolejną informacje odnoście zastosowanej pamięci RAM w nadchodzącym OnePlus 2. Jak już pewnie wiecie z obrazka, druga generacja One’a zostanie wyposażona w 4 GB pamięci RAM typu LPDDR4. Z pewnością wpłynie to na jeszcze lepszą płynność urządzenia, no i co ważne, będziemy mogli mieć otwartych więcej kart w tym samym czasie. Dodatkowo, smartfon trafi na top listę smartfonów z tak dużą ilością RAM.

Ujawniane co jakiś czas parametry techniczne tylko przekonują nas, że OnePlus 2 będzie mógł wciąż nosić miano zabójcy flagowców, a to za sprawą właśnie bardzo dobrej specyfikacji i bardzo atrakcyjnej ceny. Liczę na to, że smartfon Chińczyków będzie się cieszyć mocną popularnością, a wyniki sprzedaży będą rekordowe. Wtedy wymusi to na innych firmach konkurowanie ceną, bo te coraz częściej są absurdalne.

źródło: OnePlus przez PhoneArena