Według mnie Huawei Honor 7 to jeden z ciekawszych modeli ostatnich miesięcy. Dlaczego? Ma równie mocną specyfikację, co obecny flagowiec Huawei, ale wyróżnia się jeszcze 20-megapikselowym aparatem, szybkim ładowaniem, większą baterią i niższą ceną. Apropo tej ostatniej, Honor 7 można już zamówić, choć cena jest trochę wyższa niż zakładano podczas premiery. 

Przed weekendem dowiedzieliśmy się, że Huawei Honor 7 na pewno trafi na rynek europejski i jest to informacja oficjalna, pochodząca od samego producenta. Konkretna data premiery w Europie nie jest jeszcze znana, ale mówi się, że ma to być przyszły miesiąc. Cena za podstawową wersję z 16-gigabajtową pamięcią miała wynosić około 320 dolarów, ale ostatecznie jest trochę wyższa.

Honor 7 pojawił się w ofercie sklepu OppoMart i kosztuje dokładnie 429 dolarów i najważniejsze jest to, że można go zamówić do Polski. Smartfon jest dostępny w dwóch kolorach (informacja „In Stock” przy produkcie), a do ceny trzeba doliczyć jeszcze koszt wysyłki – 19,99 dolarów jeśli wybierzemy standardową dostawę w ciągu 10-15 dni lub 39,99 dolarów, jeżeli zdecydujemy się na szybszą przesyłkę kurierską.

Huawei Honor 7 w ofercie OppoMart / fot. OppoMart
Huawei Honor 7 w ofercie OppoMart / fot. OppoMart

 

Więcej informacji o Huawei Honor 7 można uzyskać zaglądając do tego wpisu.

źródło: OppoMart przez Tabletowo