Zapewne kojarzycie już sklep TinyDeal, bo kilka razy oferty z tego sklepu pojawiały się na naszej stronie. Nie będę ukrywał, że rozpoczęliśmy ciekawą współpracę, dzięki czemu będą trafiać do nas mniej znane, ale równie dobre smartfony jak chociażby Doogee Valencia 2 Y100 Pro. Mam więc nadzieję, że nie urwiecie mi… wiadomo czego, jeśli w ciągu miesiąca pojawi się kilka podobnych wpisów. Tym razem nie o telefonie, a magazynie, który daje nam nowe możliwości i z pewnością ułatwi zamawianie produktów.

Przeważnie było tak, że zamawiane urządzenia z TinyDeal były wysyłane z Chin i nie dość, że musieliśmy czekać na przesyłkę kilka tygodni to jeszcze niemal pewne było to, że zapłacimy podatek. Od teraz będzie zupełnie inaczej. Na stronie sklepu pojawiła się informacja, że w Niemczech został otworzony nowy magazyn i to właśnie z niego będą realizowane zamówienia do 22 krajów europejskich, wśród których jest też Polska.

To znacznie skróci czas i zmniejszy całkowity koszt zamówienia. Paczki będą wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL, wysyłka będzie bezpłatna, zamówiony produkt otrzymamy w ciągu 3-5 dni i nie zapłacimy cła. Obecnie produktów w niemieckim magazynie nie jest zbyt wiele, ale co jakiś czas będą dochodzić nowe. Warto zwrócić uwagę chociażby na Xiaomi Mi Band, który możemy dorwać za 16,49 dolarów. Więcej informacji macie w źródle.

źródło: TinyDeal