Pamiętacie jak przebiegała aktualizacja ubiegłoroczengo flagowca LG do Androida Lollipop? Pewnie tak, bo Koreańczycy dali o sobie znać tym, że aktualizacja dla LG G3 jako pierwsza pojawiła się w Polsce. Wygląda na to, że teraz chcą o sobie przypomnieć i ponownie przeprowadzić podobną akcję, ale tym razem z najnowszym LG G4. 

Jak wynika z informacji biura prasowego LG, to właśnie Polska będzie pierwszym krajem (ponownie!), gdzie Android 6.0 Marshmallow zawita do smartfonu LG G4. Jak twierdzi Chris Yie, wiceprezes i szef komunikacji marketingowej w LG Mobile Communications Company, tak szybkie udostępnienie jest możliwe, dzięki bardzo owocnej współpracy z Google. Rzeczywiście coś w tym jest, bo LG G4 otrzyma „Piankę” zaraz po Nexusach. Ma to się odbyć już w przyszłym tygodniu, więc od poniedziałku wszyscy posiadacze flagowca od LG niech sprawdzają co chwilę belkę z powiadomieniami, bo być może już w ten dzień będzie dostępna nowa wersja systemu.

Lista zmian, poza tymi typowymi dla Marshmallowa nie jest jeszcze znana, ale z pewnością dowiemy się tego już po weekendzie.

źródło: LG