Niemal trzy tygodnie temu rozpoczęła się w Polsce przedsprzedaż najnowszych smartwatchy Samsunga – Gear S2 i Gear S2 Classic. Zgodnie ze wcześniejszymi informacjami, to właśnie na początku listopada egzemplarze miały trafić do pierwszych użytkowników. Wygląda jednak na to, że mamy niewielkie opóźnienie i trzeba będzie poczekać do przyszłego tygodnia. 

Takie sytuacje się zdarzają, jak na rynek wchodzi najnowsze urządzenie. A to za mała ilość w tak zwanym pierwszym rzucie, a to opóźnienia dostawy. Pamiętam, że lekka obsuwa była z Galaxy Note 4, a teraz nieco dłużej musimy poczekać na smartwatche Gear S2 od Samsunga. Według informacji z połowy października, sprzedaż Gear S2 miała ruszyć 2 listopada. Być może niewielka ilość klientów otrzymała swoje egzemplarze, ale nie zmienia to faktu, że teraz najbliższy, przewidywany termin wysyłki to 12 lub 13 listopada, więc czwartek lub piątek w przyszłym tygodniu. Dowiedzieliśmy się też, że wbrew temu co widać w sieci, większym zainteresowaniem cieszy się klasyczna wersja, ta ze skórzanym paskiem.

Ktoś zamierza kupić Gear S2 albo zapisał się już w pre-orderze? Ja zamierzam wymienić swojego wysłużonego LG G Watch R, ale jak widać, trzeba będzie się jeszcze trochę uzbroić w cierpliwość.

źródło: X-KOM, Sferis
źródło zdjęcia: Samsung