Po pojawieniu się drugiej generacji opaski Mi Band można było się spodziewać, że cena pierwszego Mi Banda trochę spadnie. Gadżet, który zadebiutował w połowie ubiegłego roku już na samym starcie był zaskakująco tani, a teraz jest w jednej z najniższych cen w jakiej kiedykolwiek był. Jeszcze przez kilka najbliższych dni można go zdobyć za dychę, w dolarach oczywiście. 

Mi Band to prosta opaska na nadgarstek, która monitoruje naszą aktywność i łączy się z naszym telefonem przez Bluetooth. Jest wodoodporna, ma funkcję inteligentnego alarmu i odblokowania telefonu, a do tego na niewielkiej baterii 65 mAh potrafi wytrzymać do czterech tygodni. Ale to pewnie już wiecie, bo pierwsza opaska fitness od Xiaomi stała się bardzo popularnym gadżetem, właśnie ze względu na nieską cenę.

Ceny pierwszego Mi Banda w Polsce rozpoczynają się od około 80 złotych, więc nic dziwnego, że wielu ludzi decyduje się na sprowadzenie opaski z zagranicy. W GearBest trwa teraz promocja na Xiaomi Mi Band, którego można wyrwać za 10,80 dolarów, co jest równowartością około 42 złotych! Opaska jest w kolorze czarnym, a pasek jest wykonany z TPSIV – elastycznego, miękkiego, a jednocześnie wytrzymałego materiału. Oferta kończy się za 6 dni, a więcej możecie zobaczyć klikając w link w źrodłe.

Xiaomi Mi Band / fot. GearBest
Xiaomi Mi Band / fot. GearBest

 

To chyba dobry moment, by wyposażyć się w opaskę, o ile oczywiście nie planujecie zakupu drugiej generacji, która posiada pulsometr.

źródło: GearBest