Samsung miał Joannę Jędrzejczak podczas premiery nowej serii Galaxy A, a Huawei ostatnio zawęził współpracę z Leo Messi, który został globalnym ambasadorem firmy. Obie te osoby jak nie trudno się domyśleć są związane ze sportem. LG też za sprawą znanej osoby chce wypromować swój najnowszy smartfon, ale sięgnęło po jedną z gwiazd kina akcji. Proszę państwa, Jason Statham!

Musze przyznać, że ucieszyła mnie ta wiadomość, bo akurat Jason Statham jest jednym z moich ulubionych aktorów. Większość pewnie go kojarzy, ale jeśli nie to przypomnę, że między innymi wcielił się we Franka Martina w serii Transporter, był Chev Chellios’em w dwóch częściach Adrenaliny, grał Lee Christmas w serii Niezniszczalnych i wystąpił też w ostatnim Szybkich i Wściekłych 7 jako Deckard Shaw. Jako ciekawostkę można dodać, że wczesniej trenował pływanie i skoki do wody, a nawet należał do brytyjskiej drużyny olimpijskiej.

Od teraz – zanim zapewne zobaczymy kolejną część Mechanika, Niezniszczalnych czy Szybkich i Wściekłych – Jasona będziemy mogli oglądać w oficjalnych reklamach smartfonu LG G5. Póki co pojawiły się dwie, które możecie zobaczyć poniżej – jedną z Jasonem, który siedzi w metrze i pokazuje baterię w modułowym G5, a drugą w kawiarni z modułem od aparatu.

Reklama Get Ready To Play – Subway:

https://www.youtube.com/watch?v=QKbrakcRJdE

Reklama Get Ready To Play – Cafe:

https://www.youtube.com/watch?v=DcIO2TJFb24

No dobra, to kto zauważył, że w kawiarni każdy jest… Stathamem? Hah, ja się kapnąłem dopiero za trzecim razem. Nie wiem czy moja interpretacja będzie zgodna z kluczem odpowiedzi i czy pani od polskiego byłaby ze mnie dumna, ale może to sugerować właśnie modułową budowę telefonu i fakt, że każda osoba może wykorzystać moduły na swój sposób – jedni zamienią LG G5 w aparat, a inni dołączą do niego moduł dźwiętkowy Hi-Fi, bo lubią muzykę.

źródło: LG