Czasami piszę o ciekawych promocjach, których w ostatnim czasie można trafić coraz więcej. Przykładowo wczoraj w Gorącym Strzale można było ustrzelić smartfon Honor 7 za 1299 złotych, oszczędzając przy tym około 200 złotych, więc całkiem niemała sumka mogła zostać nam w kieszeni. Kolejna promocja, o której piszę nie dotyczy urządzeń mobilnych, a wyjątkowo konsoli Xbox One. Wyjątkowo, bo nie dość, że cena bardzo atrakcyjna, to jeszcze dostajemy trzy świetne gry w zestawie. 

W zasadzie jeśli w najbliższym czasie chcieliście kupić konsolę nowej generacji, szukacie prezentu dla „komunisty” to grzech byłoby nie skorzystać. Poważnie. W ofercie Auchan z okazji 20-lecia jednym z wyróżnionych produktów jest konsola Xbox One w wersji z 1-terabajtowym dyskiem twardym, jednym kontrolerem i… trzema grami – Halo 5Rise of the Tomb Raider i Forza Motorsport 6. Nie mam jednak pewności, ale gry są raczej w wersji cyfrowej. Za ile? Przyznam szczerze, że sam nabrałem ochoty na konsolę, bo za ten zestaw trzeba zapłacić tylko 1188 złotych. Tylko, bo sama konsola potrafi kosztować nawet 1500 złotych w sklepach z elektroniką (w Internecie najtańsza według porównywarek to ok. 1350 złotych), a tu dostajemy jeszcze trzy całkiem świeże gry.

Z tego co można zobaczyć na stronie sklepu, oferta jest ważna w dniach 9-11 maja 2016 roku. Zdjęcie, które widzicie wyżej pochodzi akurat z kieleckiego Auchan. Aa no i nie zapomnijcie o jednym – w urodzinowej ofercie są też szparagi 500 gramów w cenie 5,85 złotych za kilogram 😉

Aktualizacja: Okazało się, że zestaw jednak nie zawiera gier, a drobnym drukiem jest napisane, że gry są sprzedawane oddzielnie. Trochę nie fajnie. Nie mniej, cena konsoli i tak jest atrakcyjna, bo jak wspomniałem wyżej, najtańsza według przeglądarek to około 1350 złotych. Wybaczcie za pomyłkę.

źródło: Auchan
Dzięki Adam za info!