Dawno nie było żadnego giveaway, prawda? Ale żeby nie rzuacać słów na wiatr, więc zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami, skoro na galaktycznym Twitterze jakiś czas temu pykło 2500 obserwujących (co mnie osobiście bardzo cieszy i motywuje do dalszego działania) mam dla Was kolejną szansę na zdobycie ciekawego urządzenia. Tym razem jest to Bitdefender BOX. 

Pewnie patrząc na zdjęcie zastanawiacie się co to za urządzenie. Co to jest ten cały Bitdefender BOX? Przyznam się szczerze, że ja miałem tak samo, gdy zobaczyłem je pierwszy raz i dopiero niedawno dowiedziałem się co robi. Bitdefender BOX po podłączeniu do Wi-Fi chroni wszystkie inne urządzenia, które są podłączone do tej samej bezprzewodowej sieci domowej. Może to więc być nie tylko smartfon czy tablet, ale też telewizor Smart, konsola do gier,  elektroniczna opiekunka do dziecka czy wszystkie inne urządzenia, które korzystają z naszego Wi-Fi. W skrócie, to małe, białe pudełeczko analizuje ruch internetowy i wyłapuje wszystkie zagrożenia jak przykładowo złośliwie oprogramowanie czy próby wyłudzenia prywatnych danych. Co ciekawe BOX chroni nasze urządzenie też poza zasięgiem sieci, gdy korzystamy z publicznych hotspotów czy danych pakietowych i wykorzystuje do tego połączenie VPN.

Bitdefender BOX / fot. Bitdefender
Bitdefender BOX / fot. Bitdefender

 

Tyle o sprzęcie, który można zgarnąć w tym giveaway’u, ale jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej można zerknąć na oficjalną stronę producenta. Co trzeba zrobić, by wygrać? W zasadzie reguły są niemal identyczne jak we wcześniejszych tego typu konkursach i wymaga od Was chęci i tylko kilku minut wolnego czasu. Nie jest to pierwszy taki giveaway, więc pewnie już wiecie co zrobić. Wystarczy wykonać poniższe zadania, za które dostajecie punkty, czyli szanse na wygraną.

Giveaway trwa do 1 lipca 2016 roku, do godziny 23:59. Wyniki będą podane w tym wpisie, jak tylko wylosujemy zwycięzcę. Powodzenia!

Bitdefender BOX – Giveaway!

Zasady i warunki:

  • Giveaway jest organizowany przez Blog galaktyczny.pl i obsługiwany dzięki platformie Gleam.
  • Nagrodą jest Bitdefender BOX.
  • Uczestnikiem musi być osoba, która w dniu rozpoczęcia konkursu ma ukończone 18 lat (jest pełnoletnia).
  • Wyjątkowo, jeśli osoba jest niepełnoletnia, może wziąć udział, ale tylko po wysłaniu do nas na maila info@galaktyczny.pl odręcznie napisanej i podpisanej zgody od rodzica lub prawnego opiekuna.
  • Uczestnik może zgłosić się tylko za pomocą jednego e-maila. Wszelkie próby oszustwa będą kończyły się wykluczeniem.
  • Zgadzamy się na wysyłkę zagranicę i nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie dodatkowe opłaty oraz zagubienie paczki.
  • Pokrywamy koszt wysyłki nagrody, jeśli wartość wysyłki nie przekroczy rozsądnej wartości.
  • Możemy wprowadzić zmiany w trakcie trwania giveaway, ale musimy niezwłocznie poinformować o tym uczestników.