Samsung Galaxy Note 7 dopiero co ma pojawić się w przedsprzedaży, a już pojawiają się informacje o tym, kiedy dostanie najnowszego Androida. Bo jak zapewne wiecie, najnowszy Galaxy Note został pokazany z nową nakładką użytkownika, która bazuje na Androidzie 6.0 Marshmallow i z taką też wersją systemu smartfon będzie sprzedawany. Ale w niedalekiej przyszłości ma dostać Nougata. No właśnie, pytanie tylko kiedy?

Coś mi się zdaje, że Galaxy Note 7 będzie najpopularniejszym smartfonem z całej serii i to nie tylko na rodzimym rynku producenta, ale także w naszym kraju. Koreańczycy w ciągu raptem dwóch dni nabyli przeszło 200 tysięcy sztuk tego smartfonu, a najnowsze dane wskazują także, że podobnym zainteresowaniem Galaxy Note 7 cieszy się w Kanadzie. Do nas zapewne trafi w drugiej połowie sierpnia i też może być rozchwytywany. Pamiętajmy, że Galaxy Note 5 w ogóle nie było w Polsce, a to też może napędzić niejako sprzedaż jego następcy.

Według informacji jakie podaje serwis Korea Times, Samsung Galaxy Note 7 ma dostać aktualizację do najnowszej wersji systemu w ciągu dwóch lub trzech miesięcy, jak tylko producent otrzyma wiadomość zwrotą od użytkowników, którzy zapewne testują wersję beta. Wygląda więc na to, że Android 7.0 Nougat zawita do Samsunga Galaxy Note 7 w październiku lub listopadzie tego roku, a nam pozostaje tylko wierzyć w to, że nie będzie żadnych opóźnień.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o Samsungu Galaxy Note 7 zapraszam do zapoznania się z pierwszymi wrażeniami.

źródło: Korea Times przez PhoneArena