Jakby ktoś jeszcze nie kojarzył, jakiś czas temu na galaktycznym uruchomiłem nowy cykl „Najlepszych zdjęć zrobionych smartfonem”. Świetne w tym jest to, że wpis tworzycie razem ze mną nadsyłając najciekawsze fotografie jakie udało Wam się cyknąć smartfonem. Naprawdę jest tego trochę i widać, że w ostatnim czasie wcale nie próżnowaliście, bo jest kilka tak zwanych „perełek”. 

Czas szybko leci, wakacje już dawno się skończyły (no chyba, że ktoś jest studentem, to w sumie kilka dni temu), a to właśnie w tamtym czasie było najwięcej okazji, by ustrzelić jakieś niezłe zdjęcie. I wcale nie trzeba było wyjeżdzać zagranicę, choć niewątpliwie w takiej Grecji, Hiszpanii czy innej Kostaryce świetnych miejsc do fotografowania nie brakuje. Ja na kilkudniowy urlop wybrałem się w Polskę i ten zachód słońca, który zobaczycie za chwilę udało się ustrzelić dzięki Huawei P9. Dla mnie bajka.

Tak jak w poprzednim zestawieniu, galeria zawiera 10 zdjęć, które według mnie okazały się najlepsze. Po najechaniu myszką na zdjęcie wyświetlą się Wam dodatkowe informacje, między innymi jakim smartfonem zostało wykonane i przy jakich parametrach. Jeśli chcecie je zobaczyć w oryginalnej rozdzielczości, wystarczy otworzyć je w osobnej karcie – koniecznie Prawym przyciskiem myszy i Otwórz obraz w nowej karcie albo Zapisz element docelowy jako.

Pamiętajcie, że tego typu zestawienie chcę tworzyć z Wami, więc jeśli chcecie pochwalić się swoimi zdjęciami, po prostu wyślijcie jest na adres: [email protected]. Jeśli uzbiera się odpowiednia liczba zdjęć, pojawi się kolejna część „Najlepszych zdjęć zrobionych smartfonem”.

Tutaj znajdziecie poprzednie części:

1. Najlepsze zdjęcia zrobione smartfonem #1
2. Najlepsze zdjęcia zrobione smartfonem #2

 

Zdjęcie główne pochodzi z pixabay
Serdeczne dzięki dla Stanisława, Michała, Grześka, Patryka, Pawła i Kamila 
za podesłanie zdjęć