Oj, nawet nie zdajecie sobie sprawy jak mnie ta wiadomość ucieszyła. Wyobraźcie sobie, że w poniedziałek kupiłem zupełnie prywatnie Alcatela Idol 4 (którego z czasem pewnie przytuli na dłużej moja dziewczyna), a tu taka miła informacja od producenta. Ja wiem, jeszcze nie mam etui w ręce i w sumie nie mam pewności czy w ogóle będę miał, ale liczy się sam fakt, fakt takiej promocji, których jest niewiele. Promocji, gdzie można zgarnąć Matrix Flip Case – fajne i przydatne etui z okienkiem.

Alcatel już mnie przekonał do swoich nowych smartfonów bardzo bogatym zestawem sprzedażowym, gdzie oprócz głównego elementu w postaci okularów VR (oczywiście nie licząc tutaj samego smartfonu) mamy jeszcze dobrej jakości słuchawki JBL, etui w formie „plecków”, komplet niezbędnych akcesoriów i fiolę na ekran. No jak nic, zestaw kompletn, co zdarza się niezwykle rzadko. U niektórych nawet zwykłych słuchawek nie ma, a tu proszę. A teraz można ten zestaw jeszcze sobie „rozbudować”, bo Alcatel do smartfonu Idol 4 i flagowego Idol 4S rozdaje za darmo dedykowane etui Matrix Flip Case. O takie jak poniżej na grafice.

Etui Matrix Flip Case do Alcatel Idol 4 / fot. Alcatel
Etui Matrix Flip Case do Alcatel Idol 4 / fot. Alcatel

 

Żeby dostać etui musimy spełnić kilka wymogów i poświęcić około 10 minut na wypełnienie specjalnie przygotowanej ankiety. Przede wszystkim trzeba być pełnoletnim (dla przypomnienia, musisz mieć skończone 18 lat) i wprowadzić podstawowe dane osobowe wraz z adresem i numerem telefonu, a także zaakceptować regulamin. Z informacji wynika, że dane są potrzebne do realizacji ewentualnej wysyłki etui i nigdzie nie ma informacji, że będą wykorzystywane w inny sposób. Potem już pozostaje skupić się na pytaniach i liczyć na to, że będzie jedną ze 100 osób, które prawidłowo wypełniły ankietę. Pamiętajcie, żeby nie robić tego na pałę jak podczas ostatnich wyborów do sejmu, tylko zróbcie to przynajmniej z lekkim zaangażowaniem. Myślę, że w tym jest sęk, bo są też pytania otwarte.

Nie ma nic za darmo i myślę, że warto. Tym bardziej, że etui na stronie producenta kosztuje około 35 euro, więc wcale nie mało. Link do ankiety macie poniżej. Zatem, powodzenia! 🙂

Tutaj znajdziesz ankietę Alcatela

źródło: Alcatel mobile (Facebook)