Dawno nie było konkursów, prawda? Tak, muszę przyznać się bez bicia, że trochę czasu od ostatniego minęło. Co prawda ostatnio przerzuciliśmy się na szybszą formę „giveaway’ową”, ale to nie zmienia faktu, że o takich typowych konkursach zapomniałem. A skoro mamy okres przedświąteczny, skoro dzisiaj są Mikołajki i wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia to czas najwyższy wystartować z nowym konkursem. Nie musicie szukać prezentów pod choinką, bo razem z Huawei Honor Polska mamy do rozdania aż 20 zestawów z fajnymi gadżetami. A wystarczy odpowiedzieć tylko na jedno pytanie. Gotowi?

Pamiętam, że w czasach kiedy jeszcze na stojąco wchodziłem pod stół i byłem pewien, że ten Pan z długą, białą brodą, w śmiesznej czapce z pomponem i ubrany cały na czerwono, przyleciał specjalnie do mojego przedszkola, żeby dać mi prezenty, zawsze zadawał jedno, proste pytanie – Czy byłeś grzeczny? Odpowiedź nie mogła być inna, choć jak pamiętam zawsze tylko kiwałem głową. Wy na pewno byliście grzeczni, więc w tym konkursie też będziemy trzymać się podobnej „zasady”. Jest jedno, proste pytanie, które widzicie nieco niżej. Wystarczy na nie odpowiedzieć w jak najbardziej ciekawy, oryginalny, ale też odważny sposób. A pytanie dotyczy najnowszego smartfona od Honora, czyli Honor 8, który jakiś czas temu pojawił się na polskim rynku i który jest naprawdę dobrą propozycją jeśli szukacie wszystkomającego flagowca w rozsądnej cenie.

Napisz co najbardziej podoba Ci się w Honorze 8?

Co ciekawe, forma jest całkowicie dowolna, więc może to być po prostu jedno, powalające zdanie czy krótki tekst (maksymalnie do 150 słów), ale też jakieś wideo, ciekawa grafika czy nawet nagranie audio. Wszystko zależy od Waszych możliwości i przede wszystkim chęci. Bo wiecie, cały konkurs kręci się wokół głównego hasła – For The Brave. Konkurs startuje dzisiaj, czyli 6 grudnia i będzie tym jednym z szybszych, bo na wysłanie odpowiedzi macie dokładnie tydzień. Odpowiedzi musicie wysłać na konkursowego maila – [email protected], a my spośród wszystkich nadesłanych, wybierzemy 20 odpowiedzi, które według nas okażą się najlepsze.

No dobra, a co do wygrania? Zestaw ekstremalnych gadżetów od Honora, na który składa się metalowy kubek termiczny z przykrywką, smycz, która jest jednocześnie linką spadochronową paracord i chyba najciekawsze, czyli długopis taktyczny Boker Plus MPP, którym możemy coś napisać, ale też, w razie konieczności, wykorzystać do samoobrony.

Wszystkie informacje znajdziecie w regulaminie konkursu, z którym trzeba się zapoznać. Na koniec nie pozostaje mi nic innego jak tylko życzyć Wam otwartych umysłów i powodzenia!

– regulamin otrzymał aktualizację w pkt.1 §5