Jak dobrze pamiętacie, pod koniec ubiegłego roku, jak pamiętam gdzieś w pierwszej połowie listopada ruszyły testy wersji beta dla wybranych użytkowników. Nie ukrywam, zapisałem się i trochę żałuję, bo minęły dwa miesiące i nic. Ale dobra wiadomość jest taka, że wreszcie coś się ruszyło z aktualizacją do Nougata dla Huawei P9, tą oficjalną. Pierwsi użytkownicy już dostają.

Przyznam się, że od przynajmniej miesiąca maniakalnie klikam i sprawdzam czy w końcu pojawiła się oficjalna aktualizacja dla Huawei P9. Klikam, klikam i zawsze widzę ten sam komunikat, że najnowsze aktualizacje zostały zaktualizowane. Nawet dzisiaj, nic, to samo. Powoli tracę nadzieję, ale trzymam się myśli, że w najbliższym czasie w końcu oficjalna wersja się pojawi, bo plotki mówiły coś o styczniu, ewentualnie mniej optymistycznym lutym. Ale jest światełko w tunelu, bo podobno oficjalny Nougat zagościł już u użytkowników w Niemczech i Francji, tych którzy zapisali się do beta testów.

1. Testy Androida 7.0 Nougat na Huawei P9 i Huawei Mate 8. Jak się zapisać?
2. Huawei P9 z Androidem 7.0 Nougat (beta). Co na tak, co na nie?

Potwierdzeniem są poniższe zrzuty ekranów, które pokazują wersję z końcówką B360, która waży aż 2,28 GB. Jest to oczywiście Android 7.0 Nougat wraz z najowszą nakładką EMUI 5.0, niemal identyczną jak ta, którą znajdziemy w Huawei Mate 9. W sumie mógłbym wrzucić tę wersję z Niemiec na swoją sztukę, ale wtedy zapewne nie dostanę oficjalnej aktualizacji jeżeli ta pojawi się w Polsce, co wiąże się też z tym, że nie poinformowałbym Was o tym, że już takowa aktualizacja w ogóle się pojawiła. Lepiej poczekać.

źródło: Android Soul, giga

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj