W 2017 roku znowu wszystko zaczyna się na nowo. Czekamy co tym razem pokaże Samsung, Huawei czy LG i bardzo możliwe, że stanie się to już na najbliższych targach MWC w Barcelonie, które będą na przełomie lutego i marca. Jak się okazuje, na nowego flagowca od Asusa będzie musieli poczekać trochę dłużej. Kiedy zatem Zenfone 4 może się pojawić?

Zanim o tym nowym, napiszę trochę o tym aktualnym flagowcu. Co prawda nie miałem okazji jeszcze go przetestować, ale kilka razy miałem go już w rękach i naprawdę muszę powiedzieć, że smartfon Tajwańczykom się udał. To na pewno najładniejszy „Zenek” jak do tej pory, na co wpływ ma na pewno aluminiowo-szklana obudowa, ale też najwydaniejszy i z całkiem dobrym aparatem. Trochę nie pasuje mi w nim nakładka, ale najważniejsze jest to, że wcale nie kosztuje dużo, jakieś 1500 złotych, jak na to co oferuje.

Ostatnie informacje podają, że następcę, czyli Asusa Zenfone 4 mamy zobaczyć dopiero gdzieś bliżej połowy tego roku, a dokładniej w maju. Nic o smartfonie na razie nie wiadomo, ale oczywiste jest, że będzie miał lepszą specyfikację niż Zenfone 3 i być może Asus pójdzie zgodnie z trendem i jeszcze bardziej udoskonali aparat przez dodanie drugiego obiektywu. Być może, choć to są tylko moje domysły, które jakby nie patrzeć są mocno prawdopodobne. Dla przypomnienia, Zenfone 3 pojawił się właśnie w maju 2016 roku.

Jeśli zostanie wyceniony podobnie jak poprzednik, nowy Asus Zenfone 3 będzie hitem

Czekacie na czwartego Zenka?

źródło: Digitimes przez PhoneArena