Wygląda na to, że sytuacja wokół tego, co Samsung pokaże na targach MWC powoli się rozjaśnia. Od jakiegoś czasu mówi się, że nie będzie tam Samsunga Galaxy S8, bo chcą go pokazać trochę później, jeszcze lepszego, dopracowanego i przede wszystkim w pełni bezpiecznego. Ostatnio mówi się też o trzeciej generacji Galaxy Tab S i patrząc na zapowiedź jaka dzisiaj pojawiła się w sieci, jest wielce prawdopodobne, że to właśnie nowy tablet pojawi się w Barcelonie.

Jak zwykle zapowiedź nie zdradza zbyt wiele, ale to co na nim jest i to co pojawiło się do tej pory, poniekąd ładnie się łączy w całość. Zarys urządzenia, które widać na grafice ewidentnie nie wskazuje by był to smartfon. Urządzenie jest znacznie szersze, więc od razu na myśl przychodzi jakiś tablet, a w zasadzie nie jakiś, bo od tygodni mówi się o Samsungu Galaxy Tab S3. I to właśnie ten model możemy zobaczyć podczas konferencji w Barcelonie.

A konferencja, według zapowiedzi, ma odbyć się 26 lutego o godzinie 19:00, czyli na dzień przed oficjalnym rozpoczęciem targów MWC 2017. Miejsca jak na razie nie podano, ale jeśli będzie to samo co w ciągu ostatnich lat, to dziennikarze spotkają się w centrum konferencyjnym CCIB przy Plaça de Willy Brandt. I jeśli ja miałbym strzelać, to też bym postawił na to miejsce, mimo tego, że jest na drugim krańcu miasta.

Samsung Galaxy Tab S3 będzie tak samo mocny co Galaxy Note 5?

źródło: Twitter (Samsung Mobile)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj