Akurat taki dzień, że tego typu wpis pasuje idealnie. Przez ostatni czas na galaktyczną skrzynkę wskoczyło trochę wiadomości z Waszymi zdjęciami, więc najwyższa pora, by je upublicznić. Dwie poprzednie części pojawiły się dosyć szybko po sobie, bo naprawdę w jednej chwili przyszło sporo zdjęć. I w końcu uzbierała się kolejna paczka, więc zobaczcie 10 całkiem ciekawych zdjęć pochodzących ze smartfonów.

Można byłoby przypuszczać, że najwięcej i najczęściej takich zestawień z najlepszymi zdjęciami pojawia się w trakcie wakacji. Wiadomo, są różne mniej lub bardziej planowane wyjazdy, znacznie lepsza pogoda niż teraz czy więcej czasu wolnego. Ale dochodzę do wniosku, że to wcale nie jest prawda. Zawsze można uciec od zimy w naszym kraju, wybierając się w te cieplejsze strony, choćby nawet na kilka dni, bo każda pora jest dobra żeby zwiedzić ciekawe miejsca. Doskonale widać to po zdjęciach w tym i poprzednich częściach „Najlepszych zdjęć zrobionych smartfonem”. To już szósta część, więc zobaczcie co tym razem przygotowaliśmy.

Klasycznie, jak wcześniej, jest 10 zdjęć. Każde z nich jest odpowiednio podpisane, więc możecie dowiedzieć jakim smartfonem zostało zrobione zdjęcie i – jeśli takie informacje miałem – miejsce, gdzie zostało ono zrobione. Żeby zobaczyć zdjęcie w pełnej rozdzielczości wystarczy otworzyć je w nowej karcie.

Serdeczne dzięki dla wszystkich, którzy podesłałi zdjęcia, a szczególnie Kasi z Tabletowo, Kamilowi, Krzysztofowi, Mirkowi, Kacprowi, Jackowi i Albertowi.
źródło grafiki głównej: Pixabay