Ostatnio nie pisałem o aktualizacjach smartfonów Samsunga, a przyczyna była prosta. Nie kojarzę, by jakieś takową aktualizację dostały. Co prawda, podobno w tym miesiącu Nougat zaczął pojawiać się na Samsungach Galaxy S6, ale idzie to coś ślamazarnie, bo tak naprawdę niewiele osób go do tej pory dostało. Teraz sprawa dotyczy Samsunga Galaxy S6 edge+, który otrzymał aktualizację do Nougata.

Nie wiem jak Wy, ale ja mam duży sentyment do Samsunga Galaxy S6 edge+. Może nie był zbyt poręczny, może był za drogi, ale ciągle pamiętam jakie wrażenie zrobił na mnie wydajnością czy jakością filmów nagranych w 4K. Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że z takimi filmami radził sobie lepiej niż nowsza Siódemka.

Dzisiaj pojawiły się informacje, że Samsung Galaxy S6 edge+ dostał wyczekiwaną aktualizację do Androida 7.0 Nougat. Tak przynajmniej wynika z tekstu, który pojawił się na zaprzyjaźnionym Tabletowo. Aktualizacja swoje waży, więc warto wygospodarować sobie więcej czasu, bo czy to przez Wi-Fi czy przez LTE, paczkę o wielkości 1300 MB będzie trochę pobierać. Dla tych co jeszcze nie widzą aktualizacji, krótka informacja. Póki co Nougat został udostępniony dla smartfonów pochodzących z oficjalnej, polskiej dystrybucji, zakupionych w „wolnej sprzedaży”. Stąd też, jeżeli ktoś ma ten smartfon od operatora, bardzo możliwe, że na aktualizację będzie musiał poczekać.

Dajcie znać, czy już macie na swoich egzemplarzach Nougata i jak się sprawuje. A jeśli ktośc hciałby zapoznać się z recenzją Samsunga Galaxy S6 edge+, to zapraszam do tego tekstu.

źródło: Tabletowo

3 KOMENTARZE

  1. czy jest możliwe ze po aktualizacji do 7 nie dziala funkcja ekranu krawędziowego, miniatury kontaktów są wielkosci 5gr i nie dziala obrót zdjęcia podczac ruchu telefonem

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj