Gear 360 to pierwsza kamera od Samsunga, która nagrywa filmy w 360 stopniach, a Level Box mini to w zasadzie jeden z pierwszych głośników bezprzewodowych. Fakt, pojawiły się już nowsze urządzenia tego typu, jak chociażby nowa generacja kamerki Gear 360, ale ta pierwsza nadal jest godna uwagi. I zapewne z tego też powodu, że ta nowsza niebawem trafi do sklepów, wcześniejszą można wyrwać w promocji. I to z tym wspomnianym głośnikiem. 

Kamer, które inaczej można określić dookólnymi jest na rynku całe mnóstwo, ale muszę przyznać, że ta od Samsunga była jedną z przyjemniejszych jaką miałem w rękach. Sama była dobrze wykonana, całkiem poręczna ze względu na odkręcanny uchywt, który mógł być też niewielkim stojakiem (tripodem) i oferowała naprawdę wysoką jakość nagrania w 360 stopniach. Jak pamiętam, 4K w 30 klatach na sekundę, wrzucając to wszystko w kodek H.264. Drugi produkt w zestawie to z kolei głośnik, który łączymy drogą bezprzewodową ze smartfonem, oferujący moc na poziomie 5W i technologię NFC do szybszego parowania.

Zainteresowani za taki bundle muszą zapłacić 799 złotych, co według mnie jest bardzo atrakcyjną ceną. Tym bardziej, że sama kamerka teraz kosztuje około tysiąca złotych, a tu nie dość, że taniej to jeszcze dostajemy głośnik w zestawie (który swoją drogą jakieś dwie stówki kosztuje). Trzeba jednak pamiętać, że jest to promocja typu Gorący Strzał, która szybko się kończy – dzisiaj do 22:00 albo do wyczerpania zapasów przeznaczonych na tę promocję.

Samsung Gear 360 + Level Box mini
Samsung Gear 360 + Level Box mini / fot. x-kom

 

źródło: x-kom