Coraz bardziej lubię się z Amazonem. Ostatnio rozłożył mnie na łopatki, gdy skorzystałem w Berlinie z usługi Prime i zamówiony towar dotarł do mnie prosto do hotelu, punktualnie o 8 rano. Dorzucę jeszcze do tego fakt, że zamówiłem to o drugiej w nocy tego samego dnia. Teraz sklep przecenił kamerkę Samsung Gear 360, a jak już to zrobił to z kopyta! 

Pamiętacie ile Gear 360 kosztował, gdy pojawił się w Polsce? Jeśli nie to przypomnę, 1499 złotych. Przez ten czas – a przypomnę, że kamerka zadebiutowała jakoś na początku  ubiegłego roku – jej cena już mocno spadła i w niektórych sklepach można ją wyrwać za połowę tego co na początku. Ale można jeszcze taniej, na takim Amazonie. Trzeba tylko wiedzieć o kilku rzeczach.

Amazon.com oferuje teraz kamerkę Gear 360 za 99,99 dolarów (ok. 363 złote). Jest to o ponad 70 procent taniej od tego, ile owa kamerka kosztowała przed obniżką – 349,99 dolarów. Wspomnę jeszcze (bo może ktoś nie wie), że w promocji jest pierwsza generacja kamerki, czyli ta okrągła z odkręcanym uchwytem w formie tripodu.

samsung-gear-360-promocja-amazonSamsung Gear 360 w Amazon / fot. Amazon

O czym trzeba pamiętać jeśli chcemy zamówić do Polski? Dodatkowo musimy doliczyć koszt wysyłki do Polski (ok. 15 USD) i opłaty związane z podatkiem (ok. 26 USD). Wtedy kwota rośnie do niecałych 142 dolarów. Wygląda to już mniej korzystniej, ale i tak, patrząc na najniższą cenę Gear 360 w Polsce, nadal zostaje jakieś 200 złotych w kieszeni. Zamiast 699 złotych zapłacimy ostatecznie ok. 515 złotych. Link do oferty macie poniżej.

źródło: Amazon