Zanim dowiecie się o szczególnych muszę to napisać. Trochę mi szkoda LG V30. Widziałem go pierwszy raz na IFA 2017 i dla mnie ten smartfon wygrał całe targi, choć z drugiej strony nie miał ciężkiego zadania, bo wyjątkowo w tym roku w Berlinie nie miał dużej konkurencji. No dobra, ale targi były we wrześniu, mamy drugą połowę października, a LG V30 pojawi się w… listopadzie.

To jest największy problem z tym smartfonem, bo mimo tego, że z każdej strony jest zacny i prawdziwie flagowy to trochę słabo wygląda fakt, że długo trzeba na niego czekać. Każdy chce go przetestować, sporo osób odłożyło na niego kasę, a długie oczekiwanie na jego sklepową premierę wcale niczego nie ułatwia. Może LG szykuje się na Święta, bo z tego co się dowiadujemy, smartfon ma być dostępny w sprzedaży za ponad miesiąc.

Ok, ale szczegóły. Jeden z użytkowników Twittera udostępnił wiadomość mailową, która dostał od sklepu Euro. Według informacji, przedsprzedaż na LG V30 wystartuje 8 listopada, a pierwsze wysyłki mają być realizowane najwcześniej 23 listopada. Cena niestety jeszcze nie jest znana, ale spekuluje się, że będzie w okolicach 3500 zlotych. Jest wysoka, to fakt, smartfony LG są znane z tego, że szybko tanieją (wystarczy spojrzeć na aktualną cenę LG G6), ale LG żeby jeszcze bardziej zachęcić do zakupu przygotowało jakiś gratis. Napisałem jakiś bo jeszcze nie wiadomo co to będzie, ale zachęcająco wygląda jego wartość – 1300 złotych.

Kolejne informacje będę podawał na bieżąco jak tylko się pojawią.

źródło Twitter (kacperski777)