archos-55-platinium

Giveaway: Smartfon Archos 55 Platinum do zgarnięcia!

W ostatnim giveaway można było wygrać żarówkę Yeelight, a wystarczyło tylko podać dalej jednego tweeta i czekać cierpliwie na wyniki. Wtedy też wspomniałem, że kolejna tego typu akcja będzie dla wszystkich, a nie tylko użytkowników Twittera. I tak też się dzieje, bo wracamy do systemu z poprzednich konkursów. Tym razem do zgarnięcia jest smartfon Archos 55 Platinum. 

Archos 55 Platinum zalicza się do typowo budżetowych smartfonów, ale tych z dużym wyświetlaczem. Jak może sugerować nazwa, smartfon ma 5,5-calowy ekran, który wyświetla obraz w rozdzielczości HD. Wspomniałem o budżetowej półce i specyfikacja to idealnie potwierdza. W środku znajdziemy 4-rdzeniowy procesor, 1 GB pamięci RAM i tylko 8 GB pamięci wewnętrznej, co jest rodem ze smartfonów sprzed 2-3 lat, ale sprzęt wydaje się odpowiedni do typowo pojedynczych zastosowań np. jako nawigacja GPS, rejestrator drogowy z komunikatami (Yanosik), pilot do sterowania urządzeniami smart w domu, radio czy zastępczy telefon z dual SIM. Do tego dochodzi bateria o pojemności 2400 mAh i fakt, że w zestawie ze smartfonem jest jeszcze folia ochrona, szkło hartowane, słuchawki i etui. Może nie jest to demon prędkości, ale jak to się mówi, darowanemu koniowi w zęby się nie zagląda :)

Giveaway

W tym giveaway’u macie szansę na wygranie właśnie smartfonu Archos 55 Platinum. Zasady są proste i być może wielu osobom znane, bo już wcześniej korzystałem z platformy Gleam, żeby przeprowadzić podobne akcje. Wystarczy wykonać zadania, które zostały wypisane poniżej żeby zgarnąć punkty, które są jednocześnie szansami na wygraną. Niektóre zadania można wykonać tylko raz (np. za tweet o konkursie dostajecie 3 punkty), ale są też takie, za które dostaje się kilka punktów codziennie.

Giveaway rozpoczyna się w chwili opublikowania tego wpisu i trwa do 8 stycznia 2018 roku do godziny 12:00. Wyniki zostaną opublikowane w tym wpisie zaraz po zakończeniu konkursu.

Giveaway: Smartfon Archos 55 Platinum

Zasady i warunki:

 • Giveaway jest organizowany przez Blog galaktyczny.pl i obsługiwany dzięki platformie Gleam.
 • Nagrodą jest nowy smartfon Archos 55 Platinum. 
 • Uczestnik może zgłosić się tylko za pomocą jednego e-maila. Wszelkie próby oszustwa będą kończyły się wykluczeniem.
 • Zgadzamy się na wysyłkę zagranicę i nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie dodatkowe opłaty oraz zagubienie paczki.
 • Pokrywamy koszt wysyłki nagrody, jeśli wartość wysyłki nie przekroczy rozsądnej wartości.
 • Możemy wprowadzić zmiany w trakcie trwania giveaway, ale musimy niezwłocznie poinformować o tym uczestników.

Słowa kluczowe

Komentarzy: 8

Zostaw komentarz
 1. Maciej Trykowski
  sty 02, 2018 - 10:25 PM

  O i takie wejście na Nowy Rok mi się podoba. :)

  Odpowiedz
 2. MarcinS
  sty 03, 2018 - 04:42 PM

  Ja, ja! :D Zgłaszam chęć wygranej :)

  Odpowiedz
  • Krzysztof
   sty 04, 2018 - 02:18 AM

   Cierpliwości, wyniki będą za kilka dni. Powodzenia!

   Odpowiedz
 3. Mariusz
  sty 04, 2018 - 07:21 PM

  o kurde, musiałbym zarejestrować się w kilku portalach, oszaleliście, nie każdy jest geekiem:) ale doceniam trud podjęcia sprytnego przekupstwa w rozpromowaniu portalu na wszystkim, na czym się da rękoma chętnych na telefon użytkowników:)

  Odpowiedz
  • Krzysztof
   sty 04, 2018 - 10:20 PM

   Ty tak poważnie? Po pierwsze, giveaway jest dobrowolny, nikt nikogo do niczego nie zmusza, po drugie można bez żadnego działania mieć dwie szanse na wygraną. Poza tym, Gleam to jedna z popularniejszych platform do przeprowadzenia takiej akcji, bo jest automatyczna, a dzięki różnym opcjom każdy może wziąć udział. Więc zjedz snikersa i przestań „pitolić” ;)

   Odpowiedz
 4. Maciej Trykowski
  sty 08, 2018 - 12:03 PM

  Z ciekawości. Było ponad 100 osób?

  Odpowiedz
  • Krzysztof
   sty 08, 2018 - 01:23 PM

   Nawet lepiej, było ponad 200. Niebawem podam wyniki.

   Odpowiedz

Zostaw komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Biznes-Host

Wszelkie prawa zastrzeżone - galaktyczny.pl