Mamy 2018 rok. Wiele rzeczy, które dawniej uważaliśmy za dziwne czy niemożliwe obecnie stały się codziennością. Przy dzisiejszym trybie życia, głównie kobiety po ciężkim dniu pracy marzą o tym, żeby udać się do zakładu kosmetycznego czy też na różnego rodzaju zabiegi SPA, aby móc chociaż na chwilę zapomnieć o codziennych sprawach. Nie ma w tym nic dziwnego, ale niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto w ostatnim czasie zastanawiał się czy takich zabiegów nie zafundować swojemu smartfonowi.

Tak, dobrze przeczytaliście, SPA dla smartfona. Pierwszy dzień kwietnia był już dość dawno, więc nie traktujcie tego jako żart. Mowa o usłudze Guard SPA, którą firma Samsung Polska oficjalnie ogłosiła w tym tygodniu. Zastanawiacie się pewnie, co może wchodzić w zakres takiej usługi? Dlatego, śpieszę z wyjaśnieniem.

Wszystko zaczyna się od kontroli szczelności urządzenia, ale tyko w przypadku, gdy nasz telefon ma certyfikat IP6x, wszystko po to, aby mieć pewność, że możemy pozwolić sobie na zanurzenie telefonu, bez zalania wnętrza. Dostaniemy odpowiedni dokument potwierdzający wynik testu. Dalszy etap, który dostaniemy wraz z usługą Guard SPA, obejmuje czyszczenie złącza ładowania oraz całkowitą eliminację wszelkiego rodzaju bakterii znajdujących się nawet w najmniejszych zakamarkach naszego urządzenia (np. szczeliny w obudowie, okolice przycisków, membrana głośnika i tak dalej). Wszystko dzięki dezynfekcji za pomocą specjalnych promieni UV.

Na sam koniec wykwalifikowani specjaliści firmy Samsung zajmą się działaniem naszego urządzenia. Możemy liczyć na pomoc w dziedzinie synchronizacji urządzenia z usługą Samsung Cloud oraz optymalizację ustawień i pamięci dzięki aplikacji Samsung Members. Dzięki programowi Galaxy Diagnostics serwis sprawdzi sprawność każdego modułu zainstalowanego w naszym telefonie, aby mieć pewność, że korzystamy z pełnowartościowego urządzenia.

Dodatkową korzyścią dla osób, które zdecydują się na wykupienie usługi jest rabat w wysokości 10% na akcesoria dla naszego smartfona, takie jak etui czy karta pamięci oraz pomoc w ich dobraniu. Cena całego pakietu Guard SPA to 49 złotych. Nie ma możliwości wyboru jedynie części pakietu. Usługa obecnie jest dostępna w serwisach Premium Plaza oraz Expresso wkrótce dojdą kolejne placówki, wraz z Samsung Brand Store.

Zamierzacie skorzystać z innowacyjnej propozycji Samsunga? Dajcie znać!

główne zdjęcie: Pixabay
źródło: Samsung Polska, Kempinski Hotels

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj