Xiaomi jest uważane za firmę, która ciągle inspiruje się produktami innych producentów, wdrażając zbliżone rozwiązania w swoich smartfonach i tabletach. W jednym przypadku z pewnością jest inaczej, a konkretnie w serii Mi MIX. Pierwszy smartfon z głośnikiem piezoelektrycznym i niemalże bezramkowym ekranem zrewolucjonizował panujące trendy. Sprawiło to, że właśnie chińska firma stała się prekursorem bezramkowej rewolucji. Niebawem na rynku pojawi się najnowsza generacja zaprezentowanej przed dwoma laty serii. Nadchodzi czas Xiaomi Mi MIX 3. 

Jako użytkownik modelu Xiaomi Mi MIX 2S spokojnie spoglądam na wszelakie doniesienia, ponieważ raczej nic nie zmusi mnie do wymiany modelu spełniającego moje oczekiwania na nowszy. Nie zmienia to jednak faktu, że gdzieś wewnątrz jest we mnie ciekawość co do tego, czym Xiaomi nas zaskoczy, bo z pewnością Chińczycy wymyślili jakiś „killer-feature”. Wobec co chwila ukazujących się plotek, niewykluczone że będzie to zintegrowany moduł 5G oraz obudowa z jednostronnym sliderem, troszkę przypominającej rozwiązanie zastosowane niegdyś w Nokii N95.

Zapowiedź Xiaomi Mi MIX 3
Zapowiedź Xiaomi Mi MIX 3 / fot. Android Pure

W azjatyckiej części sieci powoli ukazują się zapowiedzi dotyczące nadchodzącej premiery. Wiele wskazuje na to, że właśnie poznaliśmy datę oficjalnej prezentacji oczekiwanego przez wielu modelu Mi MIX 3. Prawdopodobnie będzie to 15 października, a więc tylko nieco ponad 10 dni dzieli nas od weryfikacji wszystkich dotychczasowych doniesień.

na zdjęciu głównym: Xiaomi Mi MIX 2S

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj