Jakoś w połowie września pisałem o kurtce od Xiaomi z dwustrefowym ogrzewaniem i sądząc po ilości odsłon tego wpisu, zainteresowanie jest ogromne. Ale wcale mnie to nie dziwi, bo nie dość, że kurtka jest prawie jak z Powrotu do Przyszłości to jeszcze zbliża się zima, która w tym roku może być krótka, ale bardzo mroźna. Jeżeli ktoś poluje na wspomnianą kurtkę to mam dobrą wiadomość. Pojawiła się w jednym z chińskich sklepów, więc po pierwsze, znamy jej cenę, a po drugie, można już ją zamówić.

Wszystkiego o podgrzewanej kurtce dowiecie się ze wcześniejszego tekstu, bo tam dokładnie ją opisałem. Tutaj napiszę tylko w skrócie, że kurtka to wynik crowdfundingowego projektu, współfinansowanego przez Xiaomi. Kurtka z zewnątrz wygląda bardzo klasycznie, jest czarna, ma kaptur i chroni przed deszczem i wiatrem. Sęk w tym, że kurtka ma wbudowany system ogrzewania (folie grzewcze w dwóch miejscach, na szyi i plecach) i wystarczy podłączyć do kurtki powerbank, by uruchomić grzanie. Powerbank o pojemności 10000 mAh ma wystarczyć na około 8-12 godzin „pracy”, więc całkiem długo.

 

Ogrzewana kurtka Xiaomi
Ogrzewana kurtka Xiaomi / fot. youpin

Ogrzewana kurtka Xiaomi – gdzie i za ile?

Kurtka pojawiła się już w sklepie GearBest, więc w końcu dowiedzieliśmy się dwóch najważniejszych rzeczy – ile będzie ostatecznie kosztować i kiedy będzie można ją zamówić. Jak można było się spodziewać, cena jest trochę wyższa, ale i tak sądzę, że tragedii nie ma, tym bardziej, że jeszcze tydzień temu było o 10 dolarów więcej.

Za ogrzewaną kurtkę ZAPŁACIMY 129 DOLARÓW, co w szybkim przeliczeniu daje około 490 złotych.

Ja za zwykłą kurtkę tyle bym nie dał, ale skoro jest to kurtka z ogrzewaniem, warstwą zatrzymującą ciepło jest naturalny puch z gęsi (stosowany w najlepszych kurtach wykorzystywanych w alpinizmie), a ja jestem gadżeciarzem to powoli patrzę w kierunku portfela.

Aktualnie trwa przedsprzedaż i pierwsze wysyłki są planowane na 19 października. Kurtka jest dostępna w rozmiarach S, M, L, XL oraz 2XL i co ciekawe, w pakiecie mamy darmową wysyłkę EU Express z opcją Priority Line, co daje nam niemal 100-procentową pewność, że nie zostaną doliczone żadne opłaty. Paczkę powinniśmy dostać w maksymalnie 18 dni.

To jak, kto już zamówił? 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj