Xiaomi ma w swojej ofercie wiele telefonów, ale tylko kilka wyróżnia się czymś szczególnym. Wiele modeli w ofercie chińskiego producenta to modele nudne i powtarzalne do bólu. Nie można jednaj tego powiedzieć o smartfonach z serii Mi MIX. To urządzenia delikatnie mówiąc nietuzinkowe, które przetarły szlaki innym „bezramkowcom”. Sam przez blisko trzy miesiące użytkowałem Mi MIX 2S i byłem z niego więcej niż zadowolony, choć urządzenie to ma kilka drobnych minusów. Są jednak przesłanki, które pozwalają sądzić, że nadchodząca, trzecia już generacja, będzie robić jeszcze większe wrażenie. Wiemy już kiedy smartfon zostanie oficjalnie pokazany.  

W sieci od jakiegoś czasu pojawiało się sporo plotek na temat tego smartfonu. Raz na jakiś czas dowiadywaliśmy się czegoś ciekawego – wsparcie dla sieci 5G, obudowa typu slider z wysuwaną kamerą czy czytnik w ekranie. Jak do tej pory nadal nie wiemy co jest prawdą, a co nie, ale do weryfikacji tych plotek pozostały niecałe dwa tygodnie.

Data premiery Xiaomi Mi MIX 3
Data premiery Xiaomi Mi MIX 3 / fot. Weibo

Skąd ta pewność? Dzięki powyższej grafice, która została opublikowana na chińskim portalu Weibo. Jasno wskazuje ona, że premiera Xiaomi Mi MIX 3 zaplanowana została na 25 października bieżącego roku.

Mówi się, że dzięki jeszcze bardziej „bezramkowej” budowie, bez notcha i tak zwanego „podbródka”, ekran będzie 6,4-calowy i będzie zajmował niemal cały przód. Wiele wskazuje na to, że wewnątrz nie zmieni się za wiele, ponieważ sercem urządzenia nadal będzie Snapdragon 845 przy wsparciu 6 bądź 8 GB pamięci operacyjnej RAM.

Najwięcej ma zmienić się na zewnątrz, o czym powinniśmy przekonać się już w przyszłym tygodniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj