Jest mnóstwo różnego rodzaju powerbanków, które różnią się między sobą pojemnością, wyglądem czy zastosowaną technologią ładowania, ale jestem pewien, że takiego jeszcze nie widzieliście. Jest żółty, a to dlatego, że motywem przewodnim są Pokemony i Pikachu i jest też cholernie szybki ze względu na wsparcie dla SuperVOOC.

Używałem kiedyś testowo powerbanku z Quick Charge 3.0 i jeśli coś się trafi w trakcie tegorocznego Black Friday, to na pewno się w taki wyposażę. Jednak w dzisiejszych czasach szybkość ładowania naszych urządzeń jest najważniejsza. Powerbank wyglądał normalnie i nie rzucał się w oczy tak bardzo jak ten z tego artykułu. Wszystko za sprawą współpracy Oppo z firmą The Pokémon Company International.

Powerbank SuperVOOC
Powerbank SuperVOOC / fot. mydrivers

Ale ważniejsze od wyglądu jest to, jak szybko taka zewnętrza bateria jest w stanie ładować podłączone urządzenia i ile razy to zrobi. Oczywiście to drugie zależy od tego, co ma ładować, ale jeśli chodzi o szybkość ładowania to ma wsparcie SuperVOOC – jednej z szybszych technologii ładowania, która daje aż 50 W (5V 5A). Sposób wymyślony przez Oppo, który pozwala raptem w 10 minut naładować smartfon do około 40%.

Powerbank SuperVOOC
Powerbank SuperVOOC / fot. mydrivers

Powerbank ma 10000 mAh, więc takiego Samsunga Galaxy S9 powinien naładować dwa razy do pełna. Na wyjściu pełnowymiarowe USB, a ładujemy go za pomocą złącza USB typu C. Jest też czterostopniowy wskaźnik rozładowania.

Powerbank SuperVOOC został wyceniony na 50 dolarów, czyli około 190 złotych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj