Move Your Hosting Day, czyli akcja wzorowana na amerykańskich Move your Domain Day w końcu przywędrowała do nas. To jeden dzień, w którym można przenieść swoją stronę do lepszego miejsca, w dodatku nie płacąc nic za pierwszy rok. O co tak naprawdę chodzi i jak to zrobić?

Zanim szczegóły, zwróćcie uwagę jeszcze na jedną rzecz. Według badań przeprowadzonych przez pomysłodawców projektu, około 40% osób nie jest zadowolonych z usługi hostingowej z jakiej aktualnie korzysta, a powodem tego są wysokie ceny i niska wydajność. Z całą świadomością mogę stwierdzić, że jeszcze kilka miesięcy temu byłem w tej grupie. No właśnie – byłem.

Jedną z najważniejszych zmian w historii Galaktycznego, która miała miejsce w ostatnich miesiącach, było przeniesie strony po kilku latach na zupełnie nowy serwer. Udało się to zrobić w lipcu 2018 roku dzięki wsparciu dhosting.pl, co dokładnie opisałem w jednym z tekstów. Tym samym dołączyliśmy do Frontu Zmian, bo nie zgadzamy się z praktykami  monopolistów jakie aktualnie panują na naszym rynku (ponad 70% rynku jest w rękach trzech usług hostingowych). Teraz dołączamy do akcji Move Your Hosting Day, bo dzięki temu możemy coś razem zmienić.

Czas na zmiany! Galaktyczny przechodzi do dhosting.pl

Celem akcji jest uświadomienie klientom, że mogą skorzystać z alternatywy, która niejednokrotnie jest lepsza, wydajniejsza, tańsza i nastawiona na to, by klient był zadowolony. Ja po tych kilku miesiącach jestem, więc dlatego o tym tutaj piszę.

Front Zmian na 26 listopada przygotował ciekawą propozycję.

Wspomniałem już o tym wyżej, ale chodzi o to, że jeśli ktoś zdecyduje się na przeniesienie swojej strony od obecnego usługodawcy do jednej z firm hostingowych, które tworzą Front Zmian, to będzie mógł przez okrągły rok korzystać z nowego hostingu, a wszelkie sprawy migracyjne będzie miał załatwione bezpłatnie. Po czasie „testów” będzie mógł zdecydować, bez żadnych konsekwencji – zostać wśród Jedi czy ponownie przejść na ciemną stronę mocy 🙂

Promocja trwa tylko dzisiaj, czyli 26 listopada w godzinach 9:00 do 00:00. Trzeba szybko podjąć decyzję, ale gdybym dzisiaj nie był w dhosting to na pewno bym skorzystał i wypróbował.

Więcej informacji możecie znaleźć na stronie akcji Move Your Hosting Day.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj