Microsoft Surface Pro 4 używam już od ponad dwóch lat. Pomimo tego, że kilkukrotnie myślałem o jego zamianie na nowszy model, bo w ostatnim czasie świetnych „cebuli” nie brakowało, to nigdy nie zdecydowałem się na zakup, jednocześnie czekając na to, co Microsoft pokaże w 2019 roku. I jak się możemy domyślać – będą nowe urządzenia z rodziny Surface.

Skąd takie podejrzenia? Wystarczyła jedna grafika, która właśnie trafiła do sieci. To swego rodzaju zaproszenie na konferencję Microsoftu. Wydarzenie zaplanowane jest na 2 października tego roku i odbędzie się w Nowym Jorku.

Konferencja Microsoftu
Konferencja Microsoftu / fot. Windows Central

Nie jest do końca pewne co tam dokładnie zobaczymy, ale myślę, że najbliższe tygodnie to zweryfikują. Sądząc po grafice na zaproszeniu będą to nowe urządzenia Surface. Najciekawszym scenariuszem byłaby premiera Microsoft Surface Laptop 3 i Surface Pro 7. Może jednak być też tak, że Microsoft pokaże tylko odświeżone portfolio, czyli znane już urządzenia, ale z nowszymi procesorami Intela.

Osobiście liczę na tą pierwszą wersję i mam nadzieję, że – jeżeli rzeczywiście będą to nowe, a nie tylko odświeżone sprzęty – w takim Surface Pro 7 w końcu doczekamy się USB type C.

Zainteresowanych opinią na temat Microsoft Surface Pro 4 zapraszam na Tabletowo, gdzie kiedyś wrzuciłem tekst z tym właśnie urządzeniem. Opisałem tam to jak sprawdza się „siurfejs” po półtora roku używania.

Półtora roku z Microsoft Surface Pro 4. Czy kupiłbym go jeszcze raz?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj