Niewątpliwie Xiaomi Mi Band 4 to najpopularniejsza opaska aktywności. A na pewno jedna z tych popularnych i najczęściej kupowanych. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na akceptowalną cenę i fakt, że dużo osób, może sobie na taki gadżet pozwolić. Opaska w polskiej dystrybucji jest za 149 złotych, ale kupując ją w Chinach w jakiejś promocji możemy zamknąć się w stówce. Czy można taniej? Można, jeśli wybierze się Redmi Band 4.

Pewnie większość osób wie, że Xiaomi (Mi) i Redmi to już dwie osobne marki. Trochę tak jak Huawei i Honor czy Renault i Dacia. Od czasu Redmi Note 7, który był pierwszym smartfonem pod oddzielną marką, Redmi pokazało mnóstwo ciekawych urządzeń. W tym nawet laptopy i telewizory. O ile się nie mylę to opaski aktywności jeszcze nie było. Do teraz, gdy w sprzedaży pojawiła się opaska Redmi Band 4.

Redmi Band 4
Redmi Band 4 / fot. Redmi

Redmi Band 4 to trochę tańsza wersja opaski Mi Band 4. Nawet nazwy mają podobne, więc nie mogło być inaczej. Mimo tego, że tańsza to nie oznacza od razu, że gorsza. Najważniejszymi różnicami są nieco większy wyświetlacz, inny wygląd i niestandardowy sposób ładowania. Redmi Band 4 ma kolorowy 1,08-calowy ekran w przeciwieństwie do 0,95 cala w Mi Bandzie 4. Niestety, nie jest to AMOLED. Ma też bardziej kanciastą obudowę z płaskim szkłem na ekranie.

Do ładowania opaski nie musimy używać żadnych kabelków czy przejściówek. Port ładowania jest wbudowany w pasku, więc wystarczy odpiąć i podłączyć opaskę do prądu. Sprytne i wygodne. Bateria ma wystarczyć na dwa tygodnie.

XIAOMI REDMI BAND 4 MOŻNA KUPIĆ TUTAJ z kodem: Y48D3E63025EB001

Opaska pojawiła się już w chińskich sklepach, a jej cena jest w okolicy 20-25 dolarów. Z powyższym kodem cena ustawia się na 19,99 dolarów, więc z najtańszą (ale nie rejestrowaną) wysyłką do Polski zmieścimy się w 90 złotych. Pamiętajcie też, że jest to chińska wersja, więc będą dwa języki – chiński i angielski. Za Mi Banda 4 trzeba teraz zapłacić około 27-28 dolarów.

Opaska od Redmi ma podstawowe funkcje smartbanda, więc nie trzeba ich wszystkich wymieniać z osobna. Warto tylko wspomnieć o odporności na zanurzenia w wodzie, pięciu trybach sportowych czy ciągłym pomiarze pulsu.

Aktualizacja:

Redmi Band 4 jest też do dorwania na AliExpress za 14,99 dolarów, czyli około 64 złote. Jest darmowa wysyłka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj