Wreszcie ruszamy z kilkukrotnie zapowiadanym już konkursem. Dawno takowego nie było, więc poniekąd trzeba nadrobić zaległości. Kiedyś na Facebooku i Twitterze zapytałem się was, który model routera chcecie zobaczyć w konkursie. Teraz mogę napisać, że reakcje były tak „pół na pół” i nie było druzgocącej przewagi tylko jednego z nich. Decyzja jest jedna – w konkursie będą do zgarnięcia obydwa modele, czyli Tenda AC19 i Tenda AC21.

Kiedy pojawiła się możliwość przetestowania wspomnianych routerów, stwierdziłem jedno, że mogę je sprawdzić, ale po pod jednym warunkiem. Przynajmniej jeden z modeli pójdzie na konkurs dla czytelników Galaktycznego. Tak też zostało dogadane i wreszcie mogę zapoznać was ze szczegółami.

Konkurs. Co trzeba zrobić?

Nie ma co utrudniać i wymyślać trudnych zadań konkursowych. To jest proste albo może wydawać się proste. Zatem:

Masz dwa wyrazy „TEN” i „DA”. Wykorzystaj je w swojej pracy konkursowej w jak najbardziej kreatywny, pomysłowy i ciekawy sposób.

Nie chcemy nikogo ograniczać żadną formą czy dziwnymi zasadami. Forma konkursu jest dowolna, więc może to być jedno zdanie albo dłuższy tekst, może to być grafika (np. mem, rysunek, komiks itp.), nagranie audio czy materiał wideo. A jak będziecie chcieli zawiesić jakiś transparent za samolotem, bo macie akurat taką możliwość i zrobić mu zdjęcie to też przejdzie. Grunt, żeby wszystko było bezpieczne oraz zgodne z prawem i ogólnie pojętym dobrym smakiem.

Tenda AC21 (po lewej), Tenda AC19 (po prawej)
Tenda AC21 (po lewej), Tenda AC19 (po prawej)

Do kiedy?

Na zgłoszenia czekamy do 30. września 2020 roku do godziny 23:59. Macie zatem dwa tygodnie na to, by wymyślić coś co rozłoży nas na łopatki. Jeden użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę konkursową i można to zrobić na jeden z poniższych sposobów:

Skoro są dwa routery to będzie też dwóch zwycięzców. Zwycięzcy zostaną wybrani przeze mnie i wybranych Redaktorów bloga Galaktyczny.pl.

Na koniec, jeszcze dwie rzeczy. Po pierwsze, tutaj znajdziecie regulamin konkursu. Po drugie, zachęcam do zapoznania się z naszą recenzją i jednocześnie porównaniem obydwu routerów, do której link dorzucam poniżej. Dajcie znać, który z routerów chcielibyście bardziej wygrać?

Test dwóch tanich routerów: Tenda AC19 i Tenda AC21. Który wypadł lepiej?