Trwa właśnie Amazon Prime Day 2020, czyli dwa dni wyprzedaży na Amazonie, gdzie można znacznie taniej dorwać przeróżną elektronikę. A skoro tak, to w promocji można też znaleźć niemal wszystkie urządzenia Amazonu. Tak jak głośnik Amazon Echo Dot 3. generacji, którego można teraz mieć za około 109 złotych.

Tytułowego głośnika raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Jeśli jednak ktoś byłby przez ostatnie 10 lat zamknięty w piwnicy, to przypomnę tylko, że jest to podstawowa i w zasadzie najtańsza forma tego, by mieć w domu asystenta głosowego Alexa (a raczej asystentkę?). Jest też wariant z cyfrowym zegarem, ale według mnie jest to zbędny dodatek, bo przecież zawsze można zapytać o godzinę. Pomimo niewielkiego rozmiaru głośnik całkiem dobrze gra i ma świetne niebieskie podświetlenie, które reaguje na nasz głos, gdy chcemy wywołać asystenta. Dla

Amazon Echo Dot 3. Gen w promocji
Amazon Echo Dot 3. Gen w promocji / fot. Amazon

Amazon Echo Dot 3. generacji jest dostępny w niemieckim Amazonie w kolorze czarnym za 24,36 euro, czyli około 109 złotych. W tym przypadku wysyłka do Polski jest bezpłatna. Według przelicznika Revoluta w chwili publikowania tego wpisu wychodziło dokładnie 109,14 złotych. To jedna z niższych cen za ten głośnik. Owszem, można go też znaleźć za 19,49 euro, ale wysyłka jest realizowana tylko na terenie Niemiec i Austrii. Tutaj mamy wersję międzynarodową.

Żeby skorzystać z takiej promocji trzeba mieć aktywną usługę Amazon Prime. Przypomnę tylko, że usługę można przetestować bezpłatnie przez 30 dni i w dowolnej chwili anulować. Jeśli tego nie zrobimy to za kolejny miesiąc zostanie pobrana kwota 8,99 euro.

Wszystkie promocje w ramach Amazon Prime Day 2020 można znaleźć tutaj. Wspomniany głośnik to nie jedyna dobra promka. Można też znaleźć inne głośniki Amazon Echo, czytniki Kindle i masę innego sprzętu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj