Dzisiaj ruszyła kolejna partia promocyjnych gier w sklepie Nintendo eShop. Na Nintendo Switch, oczywiście. Przeszło miesiąc temu mogliśmy kupić Dragon Ball FighterZ w najniższej cenie jaka kiedykolwiek była. Tym razem też nie brakuje dobrych obniżek, a wśród nich są dwie gry AAA z serii Mario jak Paper Mario: The Origami King. Od nich wypada zacząć.

Super Mario Maker 2

162,30 PLN (PL)
149,60 PLN (USA)

Dwóch pierwszych tytułów raczej nikomu nie trzeba przedstawiać. Jedne z najświeższych gier z Mario w roli głównej. Fajnie jest je mieć w wersji pudełkowej, ale jeśli ktoś akurat jest zamknięty w domu to może zdecydować się na wersję cyfrową. Nie jest to rewelacyjna przecena, ale jak na topowe tytuły to nawet w porządku. Trochę niżej jak używana kartridżówka.

Super Mario Maker 2 jak sama nazwa wskazuje to gra gdzie możemy budować mapę, a potem na niej grać (i udostępniać innym). Gra szalenie wciągająca i bardzo rozbudowana.

Super Mario Maker 2
Super Mario Maker 2 / fot. Deku Deals

Paper Mario: The Origami King

162,30 PLN (PL)
149,60 PLN (USA)

Jeśli miałbym wybrać jedną z tych dwóch „mariowych” gier to padło by na Paper Mario: The Origami King. Podoba mi się pomysł papierowo-kartonowego, płaskiego i teoretycznie dwuwymiarowego świata i postaci. Jak zwykle wciąga, pięknie wygląda i zbiera (jak zwykle) najlepsze opinie. Jest to pierwsza obniżka tego tytułu na Switcha w sklepie Nintendo.

Paper Mario: The Origami King
Paper Mario: The Origami King / fot. Deku Deals

A jak kupować gry w amerykańskim eShopie? Wyjaśniłem to już w jednym z artykułów, do których link macie poniżej.

Nintendo Switch: Jak kupować gry w amerykańskim Nintendo eShop?

BIT.TRIP RUNNER

9,95 PLN (PL)

Zaskakująco wciągająca i ciekawe zaprojektowana gra typu „runner”. Cholernie pikselówkowa, a przez animacje też trochę… psychodeliczna. Podobnie jest ze ścieżką dźwiękową. Idealna gierka na chwilę do kibelka albo żeby rozgrzać sobie palce (czy co tam chcecie). Pierwszy raz cena BIT.TRIP RUNNER spadła o połowę, dokładnie do 9,95 złotych.

Kto zauważył Meat Boya na poniższym screenie?

BIT.TRIP RUNNER
BIT.TRIP RUNNER / fot. Deku Deals

Duck Souls+

11,00 PLN (PL)

Komu nie skojarzył się tytuł tej gry z Dark Souls niech wyjdzie 😀 Nie bez powodu tak jest, bo w tej grze każdy inny ruch niż ten właściwy może nas zabić. A raczej nie nas, tylko tytułową kaczuchę. Kolejna mocno pikselowa gra, ale tak znakomita, że z każdym „dednięciem” wciąga jeszcze bardziej. Gra i bez promocji jest tania, bo kosztuje 20 złotych, ale teraz można ją mieć za złotych jedenaście. Nie ma sensu szukać jej w innych regionach, bo różnice są groszowe.

Duck Souls+
Duck Souls+ / fot. Deku Deals

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj