galaxy-note-edge-brand-store

Galaxy Note Edge jest już w Samsung Brand Store. Znamy oficjalną cenę!

Kolejne dni przynoszą ciekawe informacje dotyczące Galaxy Note Edge w Polsce. Więcej szczegółów ma udzielić w przyszłym tygodniu Rzecznik Samsung – Olaf Krynicki, ale udało nam się wcześniej dowiedzieć, że urządzenie jest już w naszym kraju. Co więcej, znamy też oficjalną cenę smartfonu. Ciekawi, ile przyjdzie nam zapłacić za Note’a z zakrzywionym ekranem?

Jeśli są nadal osoby, które nie wiedzą czym jest Galaxy Note Edge i co daje nam zakrzywiony ekran w tym urządzeniu zapraszam, do odwiedzenia tego wpisu, który odpowie na Wasze pytania. Nie przeciągając informujemy, że od jutra każdy z Was będzie mógł zobaczyć Note Egde, a wystarczy wybrać się do Brand Store. Mamy potwierdzony salon w Poznaniu, Gdańsku oraz Krakowie i czekamy na informacje od pozostałych miast. Już jutro będziecie mogli pobawić się urządzeniem, ale z zakupem trzeba się będzie jeszcze wstrzymać. Nie podano oficjalnej daty, ale z naszych informacji wynika, że będzie to 18 grudnia. Każdy zainteresowany będzie jednak mógł zapisać się na listę i zarezerwować się jedną sztukę dla siebie.

Najbardziej i tak wszystkich interesuje cena. Wiemy już po innych rynkach, że tanio nie będzie. Faktycznie 3499 złotych to nie mała kwota, ale przypominam, że musimy zdać sobie sprawę co oferuje to urządzenie. Pragnę dodać, że Note Edge z biegiem czasu może pojawić się w innych sklepach, ale nie będzie to towar, który będzie zalegał na regałach jak reszta urządzeń Galaxy. Tak czy siak warto odwiedzić Brand Store w swojej okolicy by zobaczyć na żywo to urządzenie. Galaxy Note Edge robi wrażenie i spotkanie z nim jest bardzo ciekawym doświadczeniem. Zainteresowani?

źródło: własne, Twitter

Słowa kluczowe

 • akmedia

  kupuję :)

 • jutro jade do arkadi go zobaczyc

 • GmbH

  Mam mieszane uczucia. 3500zł za dość „unikalny” telefon to nie aż tak drogo, biorąc pod uwagę również cenę zwykłego Note. Ale bawiąc się nim w Berlinie nie zrobił na mnie wielkiego wrażenia, owszem wizualne tak ale czy ta zakrzywiona część jest aż taka funkcjonalna, w to wątpię.

 • Jędrzej Małkowski

  Sądzę że jest to ciekawa propozycja, ale z bumpera nici :)

 • SQ

  A Edge o ile dodatkowo przedłuża względem zwykłego Note4

Biznes-Host

Wszelkie prawa zastrzeżone - galaktyczny.pl